Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 12 styczeń 2021 11:43

Zakażonych niewielu, ale jedna osoba zmarła

Napisał

Co prawda utrzymuje się w Polsce niska ilość dobowych przypadków zakażenia koronawirusem, ale nadal ilość umierających z powodu COVID-19 jest duża. Minionej doby z tego powodu jedna osoba zmarła w powiecie suskim.

 

Od wczoraj w Polsce wykryto 5569 zakażonych, co jak na dzień powszedni jest niskim wynikiem. Niemniej zmarło 326 osób. Nie jest to najwyższy wynik dobowy, ale jednak z tych wyższych. W Małopolsce zakaziło się 236 osób, a 26 zmarło.

W powiecie suskim ostatniej doby zdiagnozowano 8 zakażonych, co powoduje, że do dziś  SARS-CoV-2 zainfekowanych zostało 2851 mieszkańców powiatu. Niestety do 75 wzrosła ilość mieszkańców, które zmarły z powodu COVID-19. Minionej doby potwierdzono jeden zgon, będący pośrednio spowodowany przez tę chorobę. To 72 osoba, której przyczyną śmierci były tzw. choroby współistniejące.

asdasdasdasdas
HomeKoronawirus COVID-19Zakażonych niewielu, ale jedna osoba zmarła