Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
piątek, 30 listopad 2018 22:54

Odchudzasz się? Skorzystaj z zabiegów pomagających w redukcji tkanki tłuszczowej!

Napisał

Nadmiar tkanki tłuszczowej można zmniejszyć poprzez dietę i ruch. Jeszcze lepsze efekty można jednak uzyskać wtedy, gdy odchudzaniu będą towarzyszyły specjalne zabiegi na ciało. Co warto wybrać dla siebie?

 

W gabinetach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej można korzystać obecnie z pełnej gamy różnych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową. Pozwalają one na uzyskanie jeszcze lepszych efektów odchudzania – zmniejszają cellulit, poprawiają jędrność, zagęszczają, nawilżają i odżywiają skórę.

 

Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom odchudzanie się może być również jeszcze efektywniejsze. Zabiegi wspomagają rozbijanie tkanki tłuszczowej i przyspieszają jej usuwanie z organizmu, a tym samym pozbycie się nadmiaru kilogramów staje się jeszcze szybsze.

 

Na jakie zabiegi wspomagające odchudzanie warto się zdecydować?

 

Kriolipoliza

To innowacyjny zabieg, który polega na bezinwazyjnym usuwaniu tkanki tłuszczowej – dzięki niemu można uzyskać nawet do 30% mniej w obwodach!

 

Kriolipoliza to zabieg wymrażania tkanki tłuszczowej, aby doprowadzić do jej trwałej redukcji. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na niskie temperatury i pod ich wpływem ulegają zniszczeniu. Zabieg kriolipolizy wykorzystuje ten mechanizm i pozwala na trwałe zlikwidowanie tkanki tłuszczowej, a także wspomaga napięcie i jędrność skóry.

 

Zabieg polega na wykorzystaniu urządzenia wytwarzającego niską temperaturę. Głowice urządzenia przekładane są do różnych partii ciała, na przykład brzucha, ud, pośladków, a następnie obniżają temperaturę skóry.

 

Już po 1-2 dniach komórki tłuszczowe zaczynają ulegać redukcji. Pełen efekt można zobaczyć po 2-3 miesiącach do zabiegu.

 

Zabieg FOCUS RF SCULPTOR II

FOCUS RF SCULPTOR II to jeden z najpopularniejszych zabiegów stosowanych przy redukcji cellulitu oraz przy ujędrnianiu skóry. Wspomaga produkcję kolagenu i powoduje, że ciało wygląda jeszcze młodziej. Zabieg może być stosowany na różne partie ciała, na przykład uda, pośladki, brzuch, ramiona.

 

Odchudzanie dzięki zabiegowi FOCUS RF SCULPTOR II możliwe jest przez wykorzystanie fal radiowych, które pobudzają krążenie w tkance podskórnej, a następnie powodują aktywację procesu lipolizy, czyli usuwania komórek tłuszczowych.

 

FOCUS RF SCULPTOR II to zabieg bezpieczny, nieinwazyjny, który przynosi bardzo dobre rezultaty.

 

Mezoterapia igłowa FUSION

Mezoterapia jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczeniu w głąb skóry składników aktywnych z wykorzystaniem iniekcji specjalnym pistoletem.

 

W walce z otyłością i cellulitem bardzo dobre efekty daje mezoterapia FUSION. Polega ona na wykorzystaniu specjalnego koktajlu składników wspierających redukcję tkanki tłuszczowej. W efekcie wspomaga także odchudzanie – redukuje ilość komórek tłuszczowych, poprawia jędrność skóry, zagęszcza ją, zmniejsza cellulit.

 

Zabieg mezoterapii FUSION może być też prowadzony równolegle z innymi zabiegami wyszczuplającymi dla jeszcze lepszych rezultatów.

 

Masaże wyszczuplające

Odchudzanie może być jeszcze efektywniejsze, gdy zostanie uzupełnione specjalistycznymi masażami. Masaż bańką chińską czy masaż antycellulitowy pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów – zmniejszają cellulit, modelują sylwetkę, wyszczuplają.

 

Dla uzyskania najlepszych efektów należy skorzystać z serii zabiegów masażu – w zależności od ilości tkanki tłuszczowej i zaawansowania cellulitu poleca się od 6 do 12 zabiegów w serii.

 

Do skorzystania z powyższych zabiegów wspomagających odchudzanie zaprasza Derma Clinica z Krakowa specjalizująca się w skutecznym odchudzaniu i odmładzaniu. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.derma-clinica.pl/.

asdasdasdasdas