Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
środa, 02 styczeń 2019 23:18

MEGA Promocja w Magia Spa

Napisał

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się zabiegi wykorzystujące działanie osocza bogatopłytkowego. Zabieg ten jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej z uwagi na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność.

 

Terapia PRP (z ang. Platet rich plasma) wykorzystuje działanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z krwi pacjenta. Jego śródskórne iniekcje prowadzą do aktywacji komórek macierzystych, które w organizmie pacjenta indukują intensywne procesy naprawcze. To z kolei powoduje namnażanie się nowych, zdrowych komórek, a w konsekwencji poprawę kondycji i wyglądu poszczególnych tkanek objętych terapią. To właśnie z tego względu w wielu szpitalach stosuje się osocze bogatopłytkowe jako środek przyśpieszający gojenie się ran i uporczywych urazów (kolana, barki, nadgarstki itd.). Od niedawna osocze bogatopłytkowe z powodzeniem wykorzystywane jest w medycynie estetycznej.

Zabieg ten polecany jest pacjentom w każdym wieku. Świetnie sprawdza się u zarówno osób starszych z zaawansowanym procesem starzenia, wywierając działanie niwelujące wpływ czasu, a polegające głównie na usuwaniu zmarszczek czy przebarwień skóry, jak i u pacjentów młodszych, u których stosując osocze, działamy prewencyjnie, hamując procesy starzenia tkanek.

Czynniki wzrostu uwalniane z płytek krwi znajdujących się w osoczu przyspieszają dzielenie, rozwój i różnicowanie się komórek. Stymulują komórki macierzyste oraz fibroblasty znajdujące się w skórze i pobudzają tworzenie się kolagenu oraz macierzy międzykomórkowej. Wpływają korzystnie na jakość połączeń międzykomórkowych oraz na tworzenie nowych naczyń krwionośnych i poprawę mikrokrążenia. Czynniki wzrostu inicjują i przyśpieszają procesy regeneracji i odbudowy skóry, promując gojenie się i naturalne, ozdrowieńcze mechanizmy naszego organizmu.

Terapia regeneracyjna z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą przeciwstarzeniową, która pobudza własne zasoby organizmu do odbudowy i rewitalizacji skóry.

Więcej o zabiegu i MEGA promocji na naszej stronie 

http://www.magiaspa.com/osocze/

Zapraszamy

MAGIA SPA

Tel. 660 050 534

Galeria

asdasdasdasdas