Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
środa, 27 marzec 2019 21:31

Wkrótce otwarcie salonu optycznego w Zawoi .

Centrum Optyczne Sonia zaprasza.
30 marca zostanie otwarty salon optyczny zlokalizowany przy poczcie nr 2702. Tego dnia od godz. 8 będzie można zapoznać się z ofertą i skorzystać z bezpłatnego badania wzroku ( wymagana wcześniejsza telefoniczna rejestracja). 

Przyjdź na otwarcie i skorzystaj z promocji!

Wszystko za sprawą właścicielki, która studiowała Optometrię oraz Optykę. Specjalizuje się w diagnostyce i korekcji wad wzroku. Jako jedna z nielicznych optometrystów zajmuje się badaniem dzieci oraz prowadzeniem terapii widzenia u dzieci z zezem i niedowidzeniem. Od kilku lat pracuje w prestiżowym szpitalu w Żorach. Oprócz profesjonalizmu, który jest podstawą jej działania stawia na nowoczesne wyposażenie gabinetu, miłą atmosferę oraz indywidualne podejście do pacjenta. 

W centrum optycznym Sonia klienci mogą liczyć na profesjonalna obsługę zarówno przed jak i po zakupie. Doświadczona obsługa pomoże dobrać odpowiednią oprawkę. 

W ofercie znajdują się się okulary korekcyjne dedykowane dla osób w każdym wieku i na każdą kieszeń. Dostępne mamy szkła Jeleniogórskich Zakładów Optycznych, które szczycą się ponad 70letnim doświadczeniem w branży optycznej.

Serdecznie zapraszamy.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Tel: 515 535 599
 

Galeria

asdasdasdasdas