Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
piątek, 29 marzec 2019 20:22

Czekolada = otyłość?... NIE! Czekolada = ZDROWA i MŁODA skóra! Dziwne?

Napisała

Czekolada nie tylko dla zaspokojenia ochotę „na słodkie”. Dziś ma wiele innych, bardziej przydatnych i przede wszystkim zdrowych zastosowań. Na przykład w kosmetyce.

- Masaż czekoladowy posiada właściwości rewitalizujące i nawilżające , bowiem zawarte w czekoladzie  mikroelementy oraz witaminy AEF I PP odżywiają skórę i poprawiają jej elastyczność.

- Ziarna kakaowca, które stanowią główny składnik czekolady, należą do grupy mocnych antyoksydantów, dzięki czemu neutralizują działanie wolnych rodników. A co za tym idzie, po prostu działają odmładzająco!

Ciało to nie wszystko. Czyże byłoby ciało bez ducha? Oprócz tego, że kosmetyki z zawartością czekolady poprawiają stan naszej skóry, to także bardzo pozytywnie wpływają na sferę emocjonalną. Masaż bowiem pomaga się odprężyć się i uwolnić endorfiny, czyli hormony szczęścia.

- Zapraszamy do skorzystania z masażu czekoladowego  osobom kochającym czekoladę oraz do uczczenia tego słodkiego święta – zapraszają specjaliści z Centrum Spa Jasmin.

Wioleta Bąk
Centrum Spa Jasmin
33 874-83 -15( wew 36)
Rezerwacja w godz. 12:00- 20:00

asdasdasdasdas