Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 08 kwiecień 2019 21:29

Projekt Zdrowie Wadowice - profesjonalne usługi dietetyczne

Napisał

Za nami pierwsze dni wiosny. Już niedługo schowamy grube ubrania głęboko w szafie i sięgniemy po lekką odzież, tylko czy będzie ona na nas dobrze leżała?

Zima to czas, gdy wieczory są długie, zwykle mamy mniejszą ochotę na aktywność fizyczną, a większą na podjadanie przed telewizorem. Efekty takiego działania powodują także zmiany w naszej sylwetce, która staje się nieco bardziej zaokrąglona.  Zazwyczaj zauważamy to dopiero wiosną, gdy wkładamy lżejsze ubrania, a wystający brzuszek nie jest już maskowany przez puchową kurtkę.

Są jednak osoby, które postanowiły podjąć wyzwanie i zmienić swój sposób żywienia jeszcze przed zimą, tak aby na wiosnę wyglądać świetnie.

Pan Marcin i Pani Agnieszka zdecydowali powierzyć się w ręce dietetyków Projekt Zdrowie Wadowice i pod kontrolą specjalistów zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze.

Pan Marcin rozpoczął kuracje końcem lipca 2018 roku. Co tygodniowe spotkania z dietetykiem  Anną Kasperkiewicz i odpowiednio zbilansowana dieta dopasowana do godzin pracy i aktywności Pana Marcina pozwoliła osiągnąć mu wspaniały rezultat redukcji wagi oraz poprawić stan zdrowia i kondycję.


Pani Agnieszka  dzięki regularnym spotkaniom na wizytach oraz sumienności w wykonywaniu zaleceń żywieniowych, może obecnie cieszyć się wspaniałą sylwetką i świetnym samopoczuciem.

Spotkania z dietetykiem pozwoliły Pani Agnieszce uregulować swój sposób żywienia i pomogły pozbyć się chęci podjadania słodyczy.


 

Nigdy nie jest za późno żeby coś zmienić!

Należy dbać o siebie cały rok, ale jeśli mieliśmy chwilę słabości i zimą i jedliśmy trochę za dużo, warto skorzystać z pomocy dietetyka, który pomoże nam uporać się  z problemami żywieniowymi i osiągnąć trwałe rezultaty w redukcji wagi, przy zachowaniu świetnej kondycji zdrowotnej.

Dietetycy Projekt Zdrowie Wadowice to osoby  z dużym doświadczeniem zawodowym. Centrum Dietetyczne zlokalizowane przy ul. M. B. Fatimskiej 33  działa na rynku usług poradnictwa dietetycznego już od czerwca 2010 roku i cieszy się ciągle ogromnym zainteresowaniem wielu klientów. Pracujący w nim dietetycy tworzą to centrum od początku jego istnienia.  Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Przyjmujemy nie tylko osoby z problemami wagowymi, ale tworzymy diety dla  sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi i dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią, oraz par starających się o potomstwo. 

Prowadzimy także liczne konferencje edukacyjne. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce w naszej placówce 9.03.2019 z okazji dnia kobiet. Dbamy o edukację żywieniową dzieci w szkołach i przedszkolach. Działalność edukacyjną prowadzimy bezpłatnie, co wynika z pasji jaką jest dla nas dietetyka. Dietetycy, którzy tworzą Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Wadowicach  mają możliwość codziennie obserwować negatywne efekty nieprawidłowego sposobu żywienia, widzą także co daje zmiana żywienia. Stąd bierze się  potrzeba dzielenia z innymi naszą wiedzą.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego pomiaru składu ciała i krótkiej konsultacji dietetycznej w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Wadowice.

  

Dla wszystkich osób, które odwiedzą nasze Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie i skorzystają z konsultacji z naszym dietetykiem, bez względu na to czy podejmą kurację czy nie - opakowanie pysznych i zdrowych PODUSZEK OWSIANYCH Z BETAGLUKANAMI-GRATIS!!!

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie mieści się w Wadowicach
Przy al. M. B. Fatimskiej 33

Godziny otwarcia:

poniedziałek 12-20

wtorek 12-20

środa 6-14

czwartek 10-20

piątek 8-20

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wadowice.projektzdrowie.info oraz profilu na facebook’ufacebook.com/projektzdrowiewadowice lub do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr telefonu 698 781 991 lub 33 444 67 54.

Nasi dietetycy to:

mgr inż. Anna Kasperkiewicz

mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc

mgr inż. Żaneta Czopek

Nasza asystentka to:

Magdalena Piegza

Nasi dietetycy pracują dla Was pod nową marką Projekt Zdrowie Polskie Centra Dietetyczne już od ponad roku. Są dla Was dostępni w tym samym miejscu niezmiennie od 2010 r.

asdasdasdasdas
HomeWarto wiedziećLekarzeZdrowie i urodaProjekt Zdrowie Wadowice - profesjonalne usługi dietetyczne