Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 24 kwiecień 2019 21:43

Yerba Mate Green zastrzyk zdrowej energii

Napisał

W Paragwaju, kolebce ostrokrzewu paragwajskiego, najstarsza tradycja yerbowa nakazuje łączenie yerba mate z ziołami. Ta zielarska kultura przetrwała do dziś – na paragwajskich ulicach i w domach – a także wśród współczesnych producentów yerba mate. Dodawanie do suszu yerbowego kompleksowej ziołowej mieszanki sprzyja bowiem nie tylko uzyskaniu pogłębionego smaku i aromatu, ale także wzmocnieniu właściwości prozdrowotnych yerby i ziół. Yerba Mate Green Regulares to właśnie tego typu kompozycja – poznaj ją bliżej!

Mate Green Regulares i kwintesencja yerbowego zielarstwa

Yerba Mate Green to yerba idealna dla osób o wrażliwszych żołądkach lub takich, które nie gustują w intensywnie dymnych, często wędzonych, odmianach suszu z ostrokrzewu. Yerba Mate Green to yerba suszona gorącym powietrzem, grubo cięta i pozbawiona pyłu. Ma tym samym subtelny, łagodny smak z nutkami słodyczy i mineralnego ładunku zdrowia. Uchodzi też za yerba mate o najwyższym stężeniu polifenoli (odmładzające antyoksydanty), które nadają jej wybitne właściwości oczyszczania organizmu z wolnych rodników, metali ciężkich, toksyn i wszelkich złogów wewnątrz ciała. Yerba Mate Green zawdzięcza tak wysoką jakość w pełni ekologicznym plantacjom, z jakich pochodzą listki ostrokrzewu. Yerba Mate Green Regulares posiada ponadto zioła, mające wzmocnić wymienione działanie samej yerba mate, rozluźnić mięśnie gładkie jelit oraz przynieść ulgę w problemach metabolicznych. W składzie Mate Green Regulares zawarty jest owoc czarnego bzu, owoc kopru włoskiego, ziele skrzypu polnego oraz mielone nasiona, wspierającego wątrobę, ostropestu.

Moc witamin i minerałów – Mate Green Regulares

Ponadto, Yerba Mate Green Regurales, doładuje twój organizm mikro i makroelementami, wśród których ważne miejsce zajmuje magnez. Jest on istotnym składnikiem budowy kości, zębów, tkanek miękkich i bierze udział w przewodnictwie nerwowym oraz kurczliwości mięśni. Kiedy w obecnych czasach wiele osób wypłukuje sobie z organizmu magnez nadmiarem energetyków czy kofeiny zawartej w kawie, równoważąca dawka wszystkich potrzebnych do życia minerałów czeka na odkrycie właśnie w naparze yerba mate. Warto zaufać naturalnej i organicznej, wypełnionej zdrowymi ziołami Yerba Mate Green Regulares! Yerba Mate Sklep yerbamarket.com oferuje wszystkie najlepsze gatunki Yerba Mate Green i nie tylko, a teraz na hasło "sucha24" do każdego zamówienia sklep załączy drobną niespodziankę yerbową! ;)

asdasdasdasdas
HomeWarto wiedziećLekarzeZdrowie i urodaYerba Mate Green zastrzyk zdrowej energii