Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
piątek, 07 listopad 2014 23:43

Makijaż permenentny

Napisał

Makijaż permenentny jest powszechnie znany jako alternatywa dla makijażu tradycyjnego, z tą różnicą, że raz profesjonalnie wykonany, ułatwia kobietom życie. Dzięki kreskom na powiekach, mocniej zarysowanym kształtom brwi czy podkreślonym ustom, można wyglądać atrakcyjnie o każdej porze dnia i nocy. Szczególnie polecany jest osobom zapracowanym, które nie mają zbyt wiele czasu na codzienny makijaż. Jest także dobrodziejstwem dla wszystkich osób uczulonych na kosmetyki oraz dla tych, którzy chcą ukryć defekty swojej urody, takie jak małe oczy, czy nieregularne brwi. 

Jego niewątpliwym walorem jest to, że się nie rozmazuje i w każdej sytuacji podczas wyjazdów, wizyt w saunie, na pływalni czy w siłowni, można czuć się pewnie i komfortowo. Kolejnym plusem jest to, że utrzymuje się on 3 do 5 lat. 

Zabieg wykonania makijażu permanentnego wykonywany jest przy pomocy specjalnych igieł i polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednio dobranego do typu urody i rodzaju karnacji, barwnika. 

Należy pamiętać, aby taki zabieg wykonywać u doświadczonej i wykwalifikowanej osoby, w sprawdzonym salonie czy gabinecie, w przeciwnym razie można narazić się na oszpecenie przez wiele lat, na skutek źle dobranego kształtu linii brwi, koloru ust lub kresek na powiekach. 

Małgorzata Boroń jest prekursorką makijażu permanentnego w Polsce. Jej profesjonalne podejście do klienta i perfekcja sprawiają, że do jej kliniki przybywają klienci z całego kraju, a także z zagranicy. 

Ogromną wagę przykłada do bezpieczeństwa i efektywności każdej nowej procedury wprowadzonej do oferty firmy. W wyborze pomaga jej szeroka wiedza kosmetyczna, medyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży kosmetologii estetycznej- nie tylko polskiej, ale również europejskiej i amerykańskiej. 

Zaufały jej m.in. znane w rodzimym show-biznesie: Ilona Felicjańska i Mandaryna.

Jasmin Complex zaprasza na profesjonalny makijaż permanentny wykonany przez Panią Małgorzatę Boroń. 

Już w listopadzie w Jasmin SPA , szczegółowe informacje i zapisy prosimy kierować na nr 33 874 83 15 wew. 36 lub nr 662 597 373.

IMAGE_TITLE

artykuł sponsorowany