Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 27 styczeń 2015 22:12

Rozmowy o zdrowiu i urodzie.

Napisał

Salon Urody Kleo – fryzjerstwo i Day SPA działa w naszym powiecie już od 2006 roku, przechodząc kolejne metamorfozy i wprowadzają z największą starannością nowe firmy i nowości na rynku fryzjerskim i kosmetycznym. To firma, która  dba o piękny wygląd i dobre samopoczucie swoich klientów, korzystając  tylko z najwyższej jakości profesjonalnych preparatów. Również personel  stale podnosi swoje kwalifikacje, śledzi najnowsze osiągnięcia na rynku kosmetycznym, co pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz dostosować  ofertę do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

To właśnie z myślą o klientach zorganizowano spotkanie, aby w miłej atmosferze  porozmawiać o zdrowiu, o pielęgnacji, o nowinkach kosmetycznych .

W piątek 23 stycznia , w restauracji „ Tequila” w Suchej Beskidzkiej odbyło się takie spotkanie, którego organizatorkami były panie : Małgorzata Koczot- właścicielka Salonu Urody KLEO oraz Agnieszka Dyduch- właścicielka Suskiego Centrum Medycznego ADDENT.

Na spotkanie zaproszono klientki zaprzyjaźnione z Salonem Urody Kleo oraz z SCM ADDENT. Głównym punktem spotkani były „nowości” jakie dla swoich klientów przygotowały oba salony.

Licznie zgromadzonym paniom zaprezentowano nową ofertę jaką jest zabieg na twarz Thalgo ABSOLUTE HYDRATION RITUAL. Prelekcję poprowadziła  kosmetyczka i   przedstawicielka firmy Thalgo. Chyba nikogo nie musiała  przekonywać, że nawilżona skóra- to zdrowa i jędrna skóra. By jednak  móc jak najdłużej cieszyć się młodą i piękną cerą, ważne jest odpowiednie nawilżenie. Zabieg  nawilżający był prezentowany na jednej z uczestniczek spotkania. Podczas wykonywanego zabiegu pokrótce została omówiona tematyka pielęgnacji domowej skóry twarzy oraz najczęstszych błędów jakie popełniamy przy pielęgnacji suchej skóry.

Warto dodać , że francuska kosmetyczna marka Thalgo, to jedna z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie profesjonalnych marek kosmetycznych, autor holistycznej filozofii, a także wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. Ten niezwykły nawilżająco – relaksujący zabieg, który zaspakaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewnia jej świeży i promienny wygląd.

Przybyłe Panie w trakcie prezentacji marki Thalgo , wymieniały uwagi i opinie na temat różnych  kosmetyków.

Goście z zaciekawieniem przysłuchiwali się  kolejnej prelekcji na temat zabiegów  tym razem jakie oferuje w Suskie Centrum Medyczne ADDENT.

Zaprezentowano nowy zabieg wybielania zębów metodą Whitening Point. Dzięki rewolucyjnej technologii, wybielanie zębów stało się prostym i bezpiecznym zabiegiem, o natychmiastowych efektach co można było zauważyć bo zabieg podobnie jak poprzedni był prezentowany na jednej z uczestniczek. Warto dodać , że zabieg wybielania zębów Whitening Point jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych.

 

Miła atmosfera jaka zagościła tego dnia, okazała się również wymarzona do pogadanki na temat zdrowego odżywiania. Pani Krystyna Szymańczyk właścicielka firmy Olivea zaprezentowała  coś dla fanów kuchni, gotowania i zdrowego stylu życia. Pani Krystyna wraz z mężem prowadzi BioBazar, na którym można kupić ekologiczne produkty : wędliny, mięso, drób, nabiał, jaja, sery, owoce, warzywa, przetwory, ryby, ciasta i ciastka, soki, pieczywo, wyroby garmażeryjne, oleje. Sprowadza również z Grecji ekologiczną oliwę z oliwek oraz inne greckie produkty takie jak : oliwki, karczochy,chałwy, których mogli skosztować przybyli na spotkanie goście. Po krótkiej prezentacji i degustacji, można było zakupić prezentowane produkty.

Na zakończenie spotkania odbyła się loteria,w której do wygrania było wiele cennych nagród: :bony  na zabiegi do Salonu Urody Kleo  oraz do Suskiego Centrum Medycznego ADent,  kosmetyki Thalgo oraz wiele innych zestawów ufundowanych przez organizatorów spotkania. Organizatorki spotkania Pani Małgorzata Koczot i Pani Agnieszka Dyduch podziękowały przybyłym paniom za przybycie oraz zapewniły, 

Galeria

asdasdasdasdas