Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 27 październik 2015 16:00

Dni Otwarte w szpitalu w Suchej Beskidzkiej

Oczekujesz na przyjście Twojego Maleństwa, jesteś pełna radości ale też i niepokoju który oddział wybrać  gdzie Twoje maleństwo „cało i zdrowo” przyjdzie na świat. Czekamy na WAS w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym i Neonatologicznym w szpitalu w Suchej Beskidzkiej.

    Zapraszamy na dni otwarte w czasie których będziecie mogli zobaczyć Oddział Ginekologiczno – Położniczy i Neonatologicznego suskiego szpitala. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtująca Was pytanie. Przyjdź do nas ze swoim partnerem lub bliską osobą i przekonajcie się, że w naszym szpitalu wszystkie procedury świadczymy na najwyższym poziomie, pod okiem wykwalifikowanego personelu. 
 
W programie:
Szkoła Rodzenia
Sporządzenie planu porodu
Co zabrać ze sobą do szpitala
Bezpieczne narodziny
Poradnia Laktacyjna
 
Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc, szczegółowe informacje pod numerami telefonu:  33 872 33 04 lub 33 872 33 01
 
Najbliższe spotkanie: 17 listopada 2015r. (wtorek) w godz. od 15.00 do 19.00
 
W trosce o zdrowie naszych pacjentów prosimy, aby odwiedzające nas osoby nie miały objawów infekcji (katar, kaszel)
 
 
 
mgr Monika Wróblewska-Polak
asdasdasdasdas
HomeWarto wiedziećLekarzeZdrowie i urodaDni Otwarte w szpitalu w Suchej Beskidzkiej