Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 11 luty 2014 22:52

Permanentnie perfekcyjna – czyli makijaż idealny

Napisał

Stres, natłok obowiązków i brak czasu dla siebie, tak wygląda codzienność większości z nas - kobiet. Pracujemy, zajmujemy się dziećmi, dbamy o dom i rodzinę, a przy tym wszystkim same chcemy czuć się dobrze i wyglądać świetnie, niezależnie od pory dnia i sytuacji w jakiej się znajdziemy.

 

            Codzienny makijaż stał się porannym rytuałem dla większości z nas, jednak perfekcyjne jego wykonanie wymaga czasu i przede wszystkim umiejętności. Jeżeli chodzi o czas, zwykle nam go brakuje, z umiejętnościami też bywa różnie. Niestety nie każda z nas posiada wprawną rękę i wrodzony talent wizażystki:) W takim przypadku idealnym rozwiązaniem może okazać się makijaż permanentny (trwały). Dobrze wykonany wygląda naturalnie i dodaje urody.

            Makijażem permanentnym możemy podkreślić naturalny kształt brwi, linię rzęs lub kolor i kontur ust. Starannie wykonany będzie podkreślał naszą urodę przez dwa do pięciu lat, w zależności od rodzaju skóry. Makijaż trwały polega na wprowadzeniu odpowiednio dobranego barwnika do górnej warstwy skóry, czyli naskórka. Jest to idealny zabieg dla kobiet aktywnych, cierpiących na brak czasu, a także dla tych z nas, które noszą szkła kontaktowe lub mają uczulenie na kosmetyki kolorowe. Decydując się na zabieg makijażu permanentnego powinnyśmy przede wszystkim zasięgnąć opinii na temat gabinetu kosmetycznego, w którym mamy go wykonać. Sprawdzić, czy osoba wykonująca zabieg ma odpowiednie doświadczenie zawodowe, zapytać o portfolio, by móc samemu ocenić efekty jej pracy.

            W naszej okolicy usługę makijażu permanentnego oferuje m. in. Studio Metamorfozy z Suchej Beskidzkiej. Konsultacja, analiza kolorystyczna i wstępny rysunek są bezpłatne, dlatego warto się umówić i sprawdzić jak pięknie możemy wyglądać po zabiegu. Doświadczona linergistka i specjalistka od mikro-pigmentacji Patrycja Deviron dobierze i wykona dla Ciebie idealny makijaż. Delikatność, artyzm i przede wszystkim naturalność, to cechy, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem Patrycji są gwarancją perfekcyjnego, trwałego i zawsze idealnego makijażu, którym będziesz się cieszyć przez długi czas.

 

Perfekcyjny makijaż 24 godziny na dobę? Tak, to możliwe.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

 

Anna Kudzia

          Kosmetolog Studia Metamorfozy

asdasdasdasdas