Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 25 styczeń 2017 21:33

Chcesz wygrać zabieg depilacji laserowej ?

MAGIA SPA ma zaszczyt poinformować, iż nasze marzenie się spełniło – laser LIGHTSHEER jest już u nas na stałe !!!

 

Masz dość golenia, różowych krostek, swędzącej skóry i wrastających włosków?

Zapomnisz co to maszynka do golenia, wosk, depilator, pęseta !!!

Zmienimy to  - będziesz mieć gładką skórę już na ZAWSZE i nieodwracalnie !

 

Obserwujcie naszego facebooka - https://www.facebook.com/magiaspawadowice/

Już niedługo będzie możliwość wygrania bonów na zabieg depilacji laserowej !


 

Gdy nasze ciało nadmiernie jest zarośnięte lub włosy pojawiają się w miejscach, które sprawiają że czujesz się nieswojo, to jest czas aby rozważyć możliwość usunięcia niechcianych włosów!

Starsze metody usuwania zbędnego owłosienia m.in. wyrywanie, golenie, woskowanie, elektroliza, IPL lub depilatory chemiczne dają tylko tymczasowy efekt, a często niektóre z nich są bardzo bolesne, nie higieniczne, pozostawiające krostki, wrastające włosy, swędzącą podrażnioną skórę. Dermatolodzy coraz częściej zalecają depilację laserową na problemy z wrastającymi włosami i zapaleniem mieszków włosowych - różowe guzki i krostki, które swędzą i bolą, powodując duży dyskomfort.

 

Najskuteczniejszy laser  - numer 1 na świecie LIGHTSHEER Desire:

-  najnowocześniejsza technologia

- bezpieczna depilacja

- najwyższa skuteczność działania

- najszybsze zabiegi pośród wszystkich laserów


 

LightSheer został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

Laser ten jest bezpieczny, a o jego jakości świadczą liczne certyfikaty wydane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także europejskie certyfikaty, m.in. ISO 9001. Dzięki LightSheer depilacja laserowa stała się najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetyki estetycznej na świecie.

Zasada działania lasera diodowego LightSheer polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.


 

Zespół bardzo mocnych diod zastosowanych w LightSheer jest jednym z kluczowych elementów, który pozwala prawie bezboleśnie usunąć włosy. Nasze włosy przechodzą przez trzy fazy wzrostu – wzrostową, przejściową i spoczynkową. Laser, którego używamy służy do usuwania włosów znajdujących się w fazie wzrostowej. Zabiegi jednak wykonywane są w kilku seriach z uwagi na to, że włosy nie rosną równo i jednocześnie. 95% włosów zostaje usuniętych po mniej więcej trzech, czterech zabiegach, jednak ostateczny efekt zależny jest od indywidualnego typu skóry.


 

Więcej informacji:

http://www.magiaspa.com/zabiegi-laserowe/trwale-usuwanie-owlosienia/

 

Film pokazujący w jaki sposób wykonywany jest zabieg:

Zapraszamy !

Śpiesz się przed nadejściem lata !!!

 

Magia Spa

Lwowska 77

Tel. 660 050 534

HomeWarto wiedziećLekarzeZdrowie i urodaChcesz wygrać zabieg depilacji laserowej ?