Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 17 kwiecień 2017 18:19

Idzie lato. Warto zadbać o zdrowe ciało

Coraz dłuższe i cieplejsze dni sprawiają, że chętniej będziemy wychodzili na świeże powietrze. Czasem jednak w aktywności fizycznej może nam przeszkodzić stan zdrowia. Warto więc skorzystać z porady  a w razie potrzeby pomocy, specjalisty.

 

Takiego znajdziemy w Jordanowie. Doktor Andrzej Szczęśniak swój gabinet ortopedyczny ma w Jordanowie. Zajmuje się poradami dla dzieci i dorosłych.

Ale nie tylko. W gabinecie zlokalizowanym tuż koło Galerii Jordanowskiej można zrobić USG stawów dorosłych, dzieci i niemowląt (tzw. bioderka), oraz punkcje stawów (także blokady i wiskosuplementacja).

Doktor Szczęśniak zajmuje się również leczeniem zachowawczym i operacyjnym choroby zwyrodnieniowej stawów i zespołów bólowych kręgosłupa i urazów.

Jest również specjalista od medycyny sportowej. Można u niego założyć kartę zdrowia sportowca a także walczyć z urazami sportowymi.

Co ważne, dzięki opiece doktora Andrzeja Szczęśniaka, pacjenci mogą liczyć na krótkie terminy zabiegów operacyjnych w szpitalach zarówno w Suchej Beskidzkiej jak i w Rabce - Zdroju.

 

Gabinet Ortopedyczny dr n. med. Andrzej Szczęśniak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski NZOZ Przychodnia w Jordanowie (obok Galerii Jordanowskiej).

Tel: 511- 399 – 499, ul. 3 Maja 499.

Czynne w wybrane wtorki i piątki w godzinach od 10.00 do 12.00 po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeWarto wiedziećLekarzeZdrowie i urodaIdzie lato. Warto zadbać o zdrowe ciało