Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 10 grudzień 2018 09:34

Gwiazdka tuż tuż, no i problem jak co roku, co znów kupić ...

Napisał

Zapewne nie chce  Ci się biegać po sklepach w gigantycznym tłumie ??, stać w kilometrowych kolejkach i tracić czas na szukanie Prezentów ?  Trudno coś wymyślić innego, bo wszyscy już wszystko mają i trafić z Prezentem to nie lada sztuka w naszych czasach ?

 

A może lepiej ten czas poświęcić swoim bliskim, rodzinie, pasji, spokojnemu przygotowaniu SIEBIE na te cudowne Święta niż biegać bezsensownie i tracić tak cenny czas ?

Możemy gwarantować, że na pewno nigdy za wiele świętego spokoju i czasu tylko dla siebie……….. dlatego też:

MAMY DLA CIEBIE IDEALNE ROZWIĄZANIE :) :) :)

 


5 minut i zakupy gotowe.    Reszta czasu już tylko Twoja .

Wyobraź sobie radość i zdziwienie Twoich bliskich, gdy odkryją jak oryginalny, wspaniały, a najważniejsze TRAFIONY prezent od Ciebie otrzymują. Ten PREZENT to nie tylko wyjątkowy pomysł, ale także serdeczna troska i ciepłe myśli.

Zapraszamy do MAGIA SPA, doskonale doradzimy co wybrać dla ważnej dla Ciebie osoby. W 5 minut PREZENT będziesz mieć w rękach, gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie dla Ciebie i dla osoby, dla której kupujesz prezent :)

Bon zapakowany jest w piękne złote pudełko, które później może służyć do przechowywania drobiazgów.

 


PAKIET PREZENTOWY to doskonały pomysł na niebanalny i elegancki prezent na każdą okazję.

Wybierz prezent na konkretny zabieg lub określoną kwotę (wszystko doradzimy :)  ), a obdarowana osoba sama wybierze z naszej oferty interesujący ją zabieg.

Zaproszenia do SPA mogą być również ciekawą formą nagrody lub podziękowania dla Państwa partnerów biznesowych i pracowników. Zapraszamy do współpracy.

 

Zapraszamy

MAGIA SPA

Lwowska 77

Tel. 660 050 534

www.magiaspa.com

asdasdasdasdas
HomeWarto wiedziećLekarzeZdrowie i urodaGwiazdka tuż tuż, no i problem jak co roku, co znów kupić ...