Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 18 styczeń 2018 22:41

Czy Ty też zaczynasz tak swój dzień ? Masz dość golenia, wrastających włosków lub zaczerwienionej, podrażnionej skóry?

Napisał

Gdy nasze ciało nadmiernie jest zarośnięte lub włosy pojawiają się w miejscach, które sprawiają, że czujesz się nieswojo, to jest czas aby rozważyć możliwość usunięcia niechcianych włosów. Starsze metody usuwania zbędnego owłosienia m.in. wyrywanie, golenie, woskowanie, elektroliza, IPL lub depilatory mechaniczne dają tylko tymczasowy efekt, a często niektóre z nich są bardzo bolesne,także nie higieniczne. Dermatolodzy coraz częściej zalecają depilację laserową na problemy z wrastającymi włosami i zapaleniem mieszków włosowych  - różowe guzki i krostki, które swędzą i bolą, powodując duży dyskomfort.

 

Wiedząc o tym, że inne metody depilacji potrafią być nieskuteczne i dość nieprzyjemne, amerykańska firma wprowadziła na rynek laser LightSheer – najlepsze urządzenie do usuwania zbędnych włosów na ciele. Laser ten jest bezpieczny, a o jego jakości świadczą liczne certyfikaty wydane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także europejskie certyfikaty, m.in. ISO 9001. Dzięki LightSheer depilacja laserowa stała się najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetyki estetycznej na świecie !!!

Decydując się na zabieg depilacji laserowej, sprawdź dokładnie informacje i opinie o laserze, którym chcesz mieć wykonany zabieg oraz czy są efekty…..

 

W tym miejscu należy podkreślić różnicę pomiędzy laserem diodowym (który my posiadamy) oraz urządzeniem IPL, które często reklamują się jako "lasery usuwające owłosienie". IPL to urządzenie generujące silną wiązkę światła- osłabia on włos, lecz nie ma wystarczającej mocy, aby zniszczyć go doszczętnie. Nasi klienci często podchodzą bardzo nieufnie do oferowanych przez nas zabiegów laseroterapii, właśnie ze względu na fakt, iż korzystali w przeszłości z usuwania (osłabiania) włosów metodą IPL. Jest to rodzaj zabiegu, który pozwala pozbyć się problemu rosnących włosów na dłuższy czas, lecz nie na stałe. W przeciwieństwie do depilacji laserowej Lightsheer, która niszczy włosy permanentnie. Jeżeli w przeszłości korzystaliście Państwo z zabiegów usuwania owłosienia i włosy odrosły - najprawdopodobniej zabiegi były wykonane przy pomocy urządzenia IPL lub niewprawnego operatora. W MAGIA SPA mamy 9-letnie doświadczenie pracy laserem Lightsheer Desire i setki zadowolonych klientów.

Chcesz się cieszyć gładkim ciałem NA ZAWSZE ? Zapraszamy do salonu MAGIA SPA.

 

 

Więcej informacjina naszej stronie:

www.magiaspa.com

tel. 660 050 534

Zapraszamy 

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeWarto wiedziećLekarzeZdrowie i urodaCzy Ty też zaczynasz tak swój dzień ? Masz dość golenia, wrastających włosków lub zaczerwienionej, podrażnionej skóry?