Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 13 marzec 2018 20:28

Jubileusz 25-lecia Samanty

Napisał

W ciągu ostatnich 25 lat w otaczającym nas świecie zaszło wiele istotnych zmian, jednak największej przemianie uległy same kobiety i ich postrzeganie siebie. Firma Samanta to właśnie idealny przykład do pokazania  zmian jakie zaszły. W suskim zamku odbył się Jubileusz 25-lecia istnienia firmy, połączony z pokazem najnowszej oferty dostępnej w sklepach.

Współczesna Polka to już nie tylko matka i gospodyni domowa, lecz kobieta spełniająca swoje aspiracje społeczne i zawodowe. Przełożyło się to również na sposób postrzegania bielizny. W dzisiejszych czasach powinna ona być nie tylko piękna, ale także komfortowa i dopasowana do indywidualnego stylu każdej z nas.

Od początku istnienia firmy Samanta, klientki otrzymywały produkty skoncentrowane na połączeniu piękna i komfortu oraz najwyższej jakości. Materiały użyte do wykonania poszczególnych elementów sprowadzane są od światowych liderów branży tekstylnej, a poszczególne elementy łączone są ze sobą ręcznie.

W wypełnionej po brzegi Sali Rycerskiej zamku w Suchej Beskidzkiej, Jubileusz otworzył pokaz zmysłowej oferty Samanty projektu Kornelii Adamek. O początkach firmy i jej rozwoju opowiedziała zebranym gościom właścicielka Elżbieta Adamek, która nie ukrywała wzruszenia. Jak sama podkreślała, przez te wszystkie lata, tworzące firmę kobiety skupiały się na tym, aby podkreślić piękno klientki, nie zależnie od wieku i rozmiaru. Każda z nas jest przecież wyjątkowa i zasługuje na to, aby czuć się komfortowo i kobieco.  Zmieniały się również upodobania co do konstrukcji bielizny i jej funkcji, dlatego stale aktualizowana jest  oferta produktowa, zarówno o nowe modele, jak i rozmiary.  O zachodzących zmianach i sposobie dopasowania bielizny do indywidualnego stylu opowiedziała Dorota Sarlej – dyrektor produktu w Samancie. Istotne jest wsłuchanie się w potrzeby  klientek, które same podpowiadają co chciałyby nosić i czego potrzebują w swojej garderobie. W ten właśnie sposób została wprowadzona na przykład nowa konstrukcja A911, która zapełniła lukę biustonoszy dla Pań z bardzo dużym biustem.  W ofercie znajdują się także konstrukcje ponadczasowe takie jak A122 oraz A142, które produkowane są już od 15 lat i wciąż cieszą się dużą popularnością. Są to modele miękkie, idealne na mniejszy i większy biust.

W ciągu 25 lat rozmiary biustonoszy  Samanty uległy poszerzeniu:  z 10-14 oferowanych na początku,  do aktualnych 30 w przypadku modelu A122 oraz do 27 w modelu A142. Wraz z tymi zmianami poszerzała się oferta rozmiarowa oraz zmieniały się szerokości ramiączek, haftek oraz szerokość i gramatura stosowanego materiału na boki biustonosza. To wszystko sprawia, że każda kobieta znajdzie w asortymencie Samanty coś dla siebie.

Rozmowy z klientkami zwróciły również uwagę na potrzebę edukowania kobiet w zakresie doboru odpowiedniej bielizny, tak aby nie tylko pięknie wyglądała, ale była również Dobra dla zdrowia. W ten sposób powstała Akademia Bielizny, która cieszy się bardzo dużym uznaniem,  zarówno wśród klientek, jak również wśród brafitterek.

Każda z zaproszonych kobiet otrzymała okazjonalne prezenty, a wydarzenie zakończono bankietem i rozmowami w damskim gronie.

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeWarto wiedziećLekarzeZdrowie i urodaJubileusz 25-lecia Samanty