Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 26 marzec 2018 09:08

Dieta z dowozem – zalety i wady

Napisał

Dieta na dowóz to nic innego jak dostarczany pod drzwi catering dietetyczny. Takie rozwiązanie jest aktualnie bardzo często wybierane przez klientów. Dlaczego? Bez włożonego trudu w gotowanie otrzymujemy zbilansowane posiłki, oszczędzamy czas i co najważniejsze możemy zrzucić zbędne kilogramy. Na korzyść diety pudełkowej wpływa także wszechobecna moda na zdrowe odżywianie oraz coraz większa świadomość społeczeństwa w zakresie prawidłowej diety. Poznajcie najważniejsze zalety i wady cateringu dietetycznego.

 

Catering dietetyczny, czyli impuls do zmiany nawyków żywieniowych

Dieta na dowóz pozwala nie tylko oszczędzić czas, ale także zmienić nawyki żywieniowe. Decydując się na firmę cateringową otrzymamy posiłki na cały dzień i jadłospis dopasowany do indywidualnych potrzeb. Co najlepsze dostarczone menu jest także precyzyjnie rozplanowane, dzięki czemu osoby, które mają problem ze spożywaniem posiłków o określonych porach, znacznie łatwiej nauczą się systematycznego odżywiania. Catering dietetyczny pomoże dostarczyć organizmowi właściwej ilości kalorii, a także będzie szansą na spróbowanie nowych potraw oraz wskazówką jak łączyć ze sobą różne smaki.

Dieta z dowozem sposobem na bezstresowe odżywianie

W dzisiejszych czasach stresujące sytuacje czekają na nas na każdym kroku. Wyzwania w pracy, czas spędzony w korkach, codzienne obowiązki, skutecznie odciągają większość z nas od myślenia o zdrowym odżywianiu. Dla wielu osób, którym brakuje czasu na zakupy i przygotowywanie dietetycznych posiłków na cały dzień, dieta pudełkowa stała się najlepszym rozwiązaniem. Wybierając dietę na dowóz codziennie rano otrzymują zestaw pięciu gotowych, świeżych, zbilansowanych posiłków, dostarczanych pod drzwi domu lub w inne wyznaczone miejsce, np. do biura.

Dieta pudełkowa dopasowana do Twoich potrzeb

Jedną z najważniejszych zalet diety na dowóz jest z pewnością jej dopasowanie do indywidualnych preferencji klienta oraz bardzo prosty sposób składania zamówienia. Większość firm w swojej ofercie prezentuje diety w wariantach 1000, 1200, 1500, 1800 lub 2000 kcal, a także diety przeznaczone dla diabetyków, alergików i wegan oraz w specjalnej wersji bezglutenowej. Dodatkowo coraz częściej można złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu - wystarczy zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail. Firma Nutridieta dodatkowo swoim klientom prezentuje specjalny formularz, w którym należy odpowiedzieć na konkretne pytania. Dzięki temu pomaga uniknąć pominięcia najważniejszych informacji. Nutridieta umożliwia również konsultacje telefoniczne ze specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni rodzaj diety na dowóz, a osobom niezdecydowanym proponuje skorzystanie z dwóch dni próbnych 30% taniej.

Catering dietetyczny, czyli pomocnik w walce o zdrowie

Dieta z dowozem pomoże zrzucić zbędne kilogramy, zmienić nawyki żywieniowe, dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości mikro i makroelementów, a także zmniejszyć stres związany z zakupami czy przygotowywaniem zbilansowanych posiłków. Jedynie cena może być kwestią dyskusyjną, chociaż przy mnogości zalet trudno zaprzeczyć, że dieta na dowóz jest warta swojej ceny.

asdasdasdasdas