Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 15 czerwiec 2018 22:11

STREFA MODELOWANIA CIAŁA

Nadciąga lato! Tym bardziej zapraszamy do Jasmin Complex, gdzie czeka na Ciebie Strefa Fitness z urządzeniami, dzięki którym pozbędziesz się zbędnych kilogramów i wysmuklisz sylwetkę

Rollmasaż

 Jest to proste urządzenie służące do  uzyskania szczupłej, wymodelowanej sylwetki bez większego wysiłku i to w krótkim czasie. Rolki obracają się wokół własnej osi - umieszczone są na obracającym się bębnie. Przyjmując odpowiednie pozycje masuje się poszczególne części ciała ze szczególnym naciskiem na problematyczne partie, które chcemy wymodelować.


 

Platforma wibracyjna

Platformy wibracyjne określane jako maty wibracyjne to urządzenia fitness, które cieszą się coraz większą popularnością. Umożliwiają one nowoczesny trening, który polega na oddziaływaniu wibracjami na poszczególne partie ciała.

To świetny sposób na pobudzenie mięśni do pracy, tak, jak ma to miejsce podczas treningu siłowego.


Vacum Activ

Urządzenie storzone z myślą o kobietach, które dzięki ćwiczeniom zwalczą cellulit i nadmiar tkanki tłuszczoej. W bieżni Vacum Activ dolna partia ciała, zostaje szczelnie zamknięta i poddawana promieniom pdczerwieni, co przy wysiłku fizycznym sprzyja szybszemu spalaniu kalorii i przyspiesza odchudzanie. Trenig ten to nie tylko poprawa wyglądu ciała, ale także dawka energi , która sprzyja lepszemu samopoczuciu.


Karnety od 99 zł.

Tel. 33 874-83-15 ( wew.36)

 

Wioleta Bąk

Centrum Spa Jasmin

asdasdasdasdas