Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 14 sierpień 2014 10:31

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK: HIT czy KIT?

Napisał

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce  to problem wielu osób. Powstają najczęściej na twarzy, dekolcie i nogach.

Zwalczając go warto używać kosmetyków uszczelniających naczynia krwionośne. Jeśli naczynko na twarzy jest już otwarte wówczas trzeba je zamknąć i uszczelnić. Czym? Najlepiej laserem.

 

 

Laserowe zamykanie naczynek to coraz popularniejszy zabieg. Dlaczego? Zaraz po usunięciu pajączków, można wrócić do codziennych zajęć. Laserowe zamykanie naczynek jest bardzo bezpiecznym zabiegiem.

 

Popularne pajączki, czyli popękane naczynia krwionośne, są dokuczliwą i częstą przypadłością, którą trudno zwalczyć. Zwykle ich przyczyn dopatrywać się można w problemach hormonalnych, nadciśnieniu tętniczym, zaburzeniach krążenia czy wrażliwości skóry.

 

Osoby z tendencją do pękania naczynek powinny unikać narażania skóry na szoki termiczne np. gwałtowana zmiana temperatur, korzystanie z sauny, solarium, intensywne opalania się. Bardzo ważne jest aby kosmetyki do twarzy zawierały w swoim składzie filtry UV oraz substancje zabezpieczające skórę przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Odpowiednio dobrane kosmetyki warto łączyć z kuracją witaminową. Witaminy PP oraz C, pomagają w walce z nadmierną kruchością naczyń.

 

Kiedy pomimo odpowiednio dobranych kosmetyków, naczynka nadal pękają i nie można już zatuszować ich makijażem, wówczas warto pomyśleć o specjalistycznym leczeniu. W Polsce jedną z popularnych metod zamykania naczynek jest zabieg metodą lasera diodowego, który należy do zabiegów bezpiecznych.

 

W Magia Spa można wykonać zabieg zamykania naczynek laserem diodowym.

 

Zaczynamy nowy sezon wykonywania zabiegów laserowych.

 

Pierwszy termin -  19 wrzesień

 

Co należy zrobić przed zabiegiem?

Należy się odpowiednio przygotować. Zwiększa to skuteczność zabiegu i wpływa na jego efekt końcowy.

 

Nie wolno:

•           opalać się ani używać kremów samoopalających na minimum miesiąc przed zabiegiem (nie wykonamy zabiegu na opalonej skórze!)

•           stosować leków i kosmetyków światłouczulających ani antybiotyków

•           stosować leków i preparatów złuszczających skórę na tydzień przed zabiegiem

•           stosować leków rozrzedzających krew

•           używać ziół takich jak dziurawiec, nagietek oraz pić herbat wyszczuplających na kilka tygodni przed zabiegiem

 

Zachęcamy do odwiedzenia MAGIA SPA, ul. Lwowska 77 w celu wcześniejszej konsultacji.

 

Kosmetyczka wykonująca zabieg dotyka głowicą miejsc, w których znajdują się otwarte naczynka. Na skutek ciepła, przenoszonego przez światło do miejsc dotkniętych pajączkami, podnosi się temperatura krwi i krąży ona szybciej. Ściany naczynek pękają, a pajączek ginie. Energia świetlna emitowana z urządzenia jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, krew ścina się i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego.

 

Zamknięcie naczyń ma charakter trwały, a w ciągu kilku dni następuje resorpcja, czyli naturalne wchłonięcie się zmiany przez organizm. Dodatkowo dzięki punktowemu działaniu zabieg jest całkowicie bezpieczny – uszkodzeniu ulegają tylko popękane naczynia krwionośne.

 

Więcej informacji na naszej stronie:

 

http://magiaspa.com/zabiegi-laserowe/trwale-zamykanie-naczynek

 

 

                                                                                                                                                                      Magia Spa

                                                                                                                                                                      Magda Borowa

 

artykuł sponsorowany

asdasdasdasdas