Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
piątek, 31 sierpień 2018 23:22

Nowoczesna optyka w Twoim zasięgu - Optilux Agnieszka Stawowy.

Napisał

Salony Optilux - Agnieszka Stawowy to sieć salonów działająca i prężnie rozwijająca się na małopolskim rynku. Właścicielem salonów jest Pani Agnieszka Stawowy, dyplomowany optyk i optometrysta. Osoba, która w pełni i z pasją poświęciła się tej dziedzinie. Na terenie powiatu suskiego i nowotarskiego działają cztery salony, a wszystkich jest aż 11.

Wyposażenie gabinetów i salonów w nowoczesny sprzęt okulistyczny to coś, co wyróżnia je spośród innych optyków. Badania wykonywane są na nowoczesnych urządzeniach optycznych, co umożliwia precyzyjną diagnozę nie tylko dorosłych, ale również dzieci. RetinoMax to jedno z nowoczesnych urządzeń optycznych, umożliwiających badanie nawet niemowlaków. Niemal każdy salon posiada nowoczesne unity i foroptery do refrakcji wzroku, urządzenia badające pole widzenia i mierzące ciśnienie wewnątrzgałkowe. Na uwagę zasługują również cyfrowe urządzenia Visioffice służące do bezdotykowych pomiarów niezbędnych przy wykonaniu okularów, zwłaszcza progresywnych. Małopolska optyka w salonach Optilux nigdy oferowała tak wiele. Dzięki niej wizyty w śląskich klinikach nie są już konieczne. Kompleksowe i profesjonalne badania otrzymacie Państwo na naszym rynku.

 

Klienci od zawsze cenili salony za obszerny wybór najnowszych opraw i profesjonalną obsługę. Dla ułatwienia kontaktu z salonami podajemy Państwu adresy najbliższych placówek:

 

Oddział w Suchej Beskidzkiej

Sucha Beskidzka

ul. Mickiewicza 46a

(+48) 033 874-14-74

Oddział w Jordanowie

Jordanów

ul. Rynek 3

(+48) 018 267-56-45

Oddział w Nowym Targu

Nowy Targ

ul. Krzywa 17

(+48) 018 266-47-12

Oddział 1 w Rabce

Rabka Zdrój

ul. Orkana 49

(+48) 018 269-27-22

Oddział 2 w Rabce

Rabka Zdrój

ul. Orkana 16B

(+48) 018 544-74-77

 

Galeria

asdasdasdasdas