Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 21 luty 2019 21:56

Fotobudka na firmowy event — sprawdź, dlaczego warto

Napisał

Fotobudka to ciekawa atrakcja, używana nie tylko podczas wesel, urodzin i rodzinnych imprez. Coraz częściej wykorzystuje się ją także na firmowych eventach i imprezach integracyjnych. Dlaczego warto wynająć budkę na taką okazję? Fotobudka to proste w obsłudze urządzenie, które wykonuje zdjęcia, a następnie automatycznie je drukuje. Aby zainstalować fotobudkę wystarczy jedynie niewielka powierzchnia (minimum 2 na 4 metry) oraz źródło zasilania 230 V. Budkę można umiejscowić zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, zadbaj o ochronę urządzenia przed wiatrem, nadmiernym nasłonecznieniem czy deszczem.

 

Fotobudka na firmową imprezę

Nie ulega wątpliwości, że nic nie integruje ludzi tak skutecznie, jak wspólny chichot. Dzięki gadżetom w postaci zabawnych nakryć głowy, sztucznych wąsów, peruk czy plakietek z okazjonalnymi napisami korzystanie z budki wywołuje istne salwy śmiechu. Nawet na twarzach największych ponuraków. Wynajęte na imprezę fotobudka pomoże zintegrować Twój zespół, zacieśni międzyludzkie więzi i pomoże spojrzeć w inny sposób na kolegów z sąsiednich biurek.

źródło: https://freakfotobudka.pl/pl/

Ciekawa reklama Twojej firmy

Wynajem fotobudki może być także sposobem na ciekawą, atrakcyjną dla odbiorców reklamę. Jednym ze sposobów na osiągniecie takiego celu, jest dostosowanie wyglądu budki do identyfikacji wizualnej firmy. W zależności od Twojej wizji budkę mogą ozdobić wyłącznie pojedyncze elementy wizualne (np. logotypy na froncie i z boków urządzenia) lub cały jej wygląd może nawiązywać do specyfiki Twojego biznesu. Elementy graficzne mogą znajdować się na zewnętrznych ścianach lub wewnątrz boksu.

Personalizacja zdjęć

Aby spersonalizować każde zdjęcie, możesz umieścić na nim swój logotyp, hasło reklamowe lub hasło przewodnie imprezy. Możesz również zamówić specjalne tło dostosowane do tematyki imprezy, akcji promocyjnej Twojej firmy lub aktualnej komunikacji marketingowej.

Wynajem fotobudki — koszty 

Czy wynajęcie fotobudki jest drogie? Wbrew pozorom taka atrakcja nie jest kosztowna. Za kilkugodzinny wynajem urządzenia wraz z transportem nie zapłacisz więcej niż kilkaset złotych. Wramach stawki otrzymasz także dostęp do prywatnej galerii zdjęć online, duży wybór śmiesznych gadżetów, możliwość personalizacji zdjęć poprzez naniesienia stopki i logotypu oraz możliwość wykonania nielimitowanej liczby fotografii. Jeśli prowadzisz firmę, opłatę na wynajem będziesz mógł wrzucić w koszty, zmniejszając tym samym wysokość podatku.

asdasdasdasdas