Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 14 marzec 2019 22:24

Dlaczego warto zamieszkać przy Mazowieckiej 72 w Krakowie?

Zakup nowego mieszkania to inwestycja, która musi być dokładnie przemyślana pod wieloma aspektami. Jakie warunki należy uwzględnić, aby zakup był bezpieczny oraz spełniał wymagania użytkowników oczekujących wygody i komfortu? Przede wszystkim bierze się pod uwagę odpowiedni do potrzeb metraż i funkcjonalny rozkład poszczególnych pomieszczeń. Ważny jest też wysoki standard wyposażenia i wykończenia wszystkich detali wnętrza. Nie bez znaczenia jest również lokalizacja budynku, niezbyt duża odległość od centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami oraz otoczenie przyrodnicze. Inwestycja jest realizowana przez grupę deweloperską GEO.

Gdzie można znaleźć w Krakowie mieszkanie w budynku o optymalnej lokalizacji?

Bardzo interesująca jest oferta zakupu mieszkania przy ulicy Mazowieckiej 72. Obiekt umiejscowiony jest w zacisznym miejscu, pośród zieleni licznych drzew i z dala od arterii przelotowych. Jednocześnie znajduje się on blisko centrum Krakowa, a do innych dzielnic można dojechać autobusami z pobliskich przystanków. W najbliższej okolicy są dwa duże centra handlowe, banki, poczta, szkoła podstawowa i przedszkole. W tym rejonie znajdują się też ośrodki kulturalne i rekreacyjne oraz restauracje z urozmaiconym menu różnych kuchni świata.

Efektowny wygląd obiektu

Jest to kameralny budynek 4-piętrowy, urzekający nowoczesnym designem. Projekt architektoniczny oparty na najnowszych trendach jednocześnie nawiązuje do stylistyki budowlanej otoczenia. Oryginalną kompozycję tworzy elewacja z płyt dekoracyjnych w połączeniu ze szklanymi balustradami. Na szczególną uwagę zasługują duże, przeszklone okna, loggie i tarasy. To gwarancja komfortu użytkowników. Dużym walorem jest usytuowanie budynku na terenie, gdzie znajduje się wiele drzew, a na posesji przewidziane są również miejsca do zagospodarowania na ogródki przydomowe.

Komfort i bezpieczeństwo

Mieszkania w budynku przy ul. Mazowieckiej 72 charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem. Pomieszczenia i części wspólne są przestronne i wykończone w wysokim standardzie. Mieszkańcy parteru i najwyższej kondygnacji mają zapewnione bezpieczeństwo poprzez zainstalowanie żaluzji. Każde mieszkanie wyposażone jest w video-domofon, dzięki czemu zapewniona jest prywatność i ochrona. Budynek otoczony jest ogrodzeniem z balustradami od strony frontowej. Obiekt znajduje się w drugiej linii zabudowy. Przez to oddalenie od hałasu i spalin wydobywających się z przejeżdżających pojazdów, mieszkańcy mogą korzystać ze spokojnego wypoczynku na swoich balkonach.

Dlaczego warto mieszkać w domu przy ul. Mazowieckiej 72 w Krakowie?

Argumentów jest sporo, najważniejsze z nich to:

  • prestiżowa dzielnica,
  • zaciszny, pełen zieleni rejon,
  • bliskość do ośrodków edukacji, kultury i rekreacji,
  • dogodna komunikacja do innych części miasta,
  • wysoki standard mieszkań,
  • funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
  • komfortowe warunki dla domowników,
  • pełna ochrona bezpieczeństwa mieszkańców.

Wszystkie te pozytywy są gwarancją, że kupno mieszkania w domu przy ul. Mazowieckiej 72 będzie naprawdę znakomitą decyzją.

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeWarto wiedziećPrzedszkolaPolecamy- artykuły sponsorowaneDlaczego warto zamieszkać przy Mazowieckiej 72 w Krakowie?