Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 21 marzec 2019 07:01

Fototapety do sypialni - Jak optycznie powiększyć wnętrze?

Napisał

Dekoracja sypialni to bardzo często zadanie polegajace na pododzeniu różnych oczekiwań. Czego innego chcemy rano, a co innego podoba nam się wieczorem, przed snem. Potrzeba sporo doświadczenia i poczucia estetyki, żeby efekt dekoracji sypialni był zadowalający.

Sypialnie nie zawsze cechują się ogromnym metrażem. Nawet w sytuacji, gdy posiadamy stosunkowo dużą powierzchnię, często chcemy optycznie ją powiększyć, aby budziła podziw. Ogromne łóżko, jakie w domach zajmuje większość sypialni nie musi być ograniczeniem dla oka i całości wystroju. Powiększając optycznie wnętrze za pomocą fototapet 3d do sypialni i innych dekoracji zadowolimy zarówno swoje ciało, jak oczy.

Fototapety do sypialni 3d - Jak optycznie powiększyć wnętrze?

Fakt, że fototapety do sypialni mogą oprócz estetycznego wyglądu także sprawić, że inaczej spojrzymy na całe pomieszczenie, nie budzi wątpliwości. Wyselekcjonowane fotografie lub projekty graficzne na ścianie powodują, że każdemu patrzącemu wydaje się, że pomieszczenie posiada conajmniej kilkanaście dodatkowych metrów kwadratowych.

Warto zwrócić szczególną uwagę na to, że nie wszystkie wzory fototapet do sypialni 3d powodują złudzenie większej przestrzeni. Przed dokonaniem wyboru oszacujmy, który pomysł może okazać się najlepszy, pasuje do reszty wizualizacji, a także cechuje się wystarczającą oryginalnością. Przemyślmy też dokładnie miejsce, a dokładniej ścianę, w której docelowo umieścimy wspomnianą dekorację.

Ściana za łóżkiem w sypialni - Idealne miejsce na fototapetę?

Ściana za łóżkiem w sypialni to miejsce, które doskonale nada się na fototapetę naszych marzeń. Wbrew pozorom łóżko, które często jest o nią oparte nie skreśla możliwości optycznego powiększenia pomieszczenia. Wręcz przeciwnie. Daje nam to możliwość estetycznego zamaskowania połączeń podłogi i ściany sprawiając, że cała wizualizacja jest jeszcze bardziej naturalna i piękna.

Jeżeli już zdecydowaliśmy o dokładnym miejscu, warto je przygotować. Sprawdzonym sposobem na aranżację całej wizualizacji jest postawienie obok łóżka szafek nocnych lub innych mebli na całej szerokości ściany. Możemy liczyć, że w ten sposób zasłonimy miejsce, w którym nasza przyszła fototapeta połączy się z podłogą. Mały gest, a znacznie przyczyni się do korzystnego, finalnego efektu (wybierz w galerii fototapet - https://fototapety.art/).

Wzory i dodatkowe dekoracje w sypialni

Tunele, wejścia i krajobrazy - Najskuteczniejszym rodzajem wizualizacji na fototapecie, która powiększa nam sypialnie są różnego rodzaju tunele, wejścia i krajobrazy. Zależnie od tego, jaki mamy w danym momencie humor możemy zdecydować się na pustynny tunel do innego świata, estetyczne wejście przez szafę do Narni lub krajobraz. Ściana z fototapetą w sypialni za łóżkiem, na której widać białe domki w Grecji w formacie 3d robi wrażenie nawet na najbardziej wybrednych klientach. Wtedy całe pomieszczenie wydaje się być jaśniejsze i przestronniejsze, przez co milej się w nim przebywa.

Dodatkiem, który dopełni wizualizacje w sypialni na przeciwległej do łóżka ścianie może być niewielki obraz drukowany na zamówienie (zobacz galerie - https://fototapety.art/dekoracje/obrazy-do-salonu/). Możemy umieścić na nim fotografię, która będzie nawiązywać do naszego życia lub fototapety umieszczonej już za łóżkiem, aby całość była idealnie skomponowana. Odrobina zaangażowania sprawi, że będziemy odczuwać satysfakcję jeszcze długo po montażu.

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeWarto wiedziećPrzedszkolaPolecamy artykułyFototapety do sypialni - Jak optycznie powiększyć wnętrze?