Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 08 kwiecień 2019 21:53

Strzelnica - idealna atrakcja na każdy wieczór kawalerski!

Napisał

Kraków jest miastem, które regularnie, przez cały rok, odwiedzane jest przez liczne grupy chcące świętować właśnie wieczór kawalerski jednego z uczestników wyjazdu. Nie jest wykluczone, że Kraków pod w tym względem jest nie tylko jednym z najpopularniejszych miast w całej Polsce, ale również w Europie. Z tego względu liczne firmy dostosowują swoje usługi właśnie do oczekiwań przyszłego Pana Młodego oraz jego kolegów.

Z czego wynika jednak popularność Krakowa? Nie bez znaczenia jest fakt, chociaż tutaj zapewne nie jest to kwestia kluczowa i najważniejsza, że Kraków jest miastem pięknym, pełnym historii i zabytków, stąd przyciąganie wszelakiej maści turystów nie jest dla niego zadaniem trudnym. Nie można jednak zapominać o bardziej przyziemnych potrzebach uczestników wieczorów kawalerskich – mamy do czynienia z dogodnie zlokalizowanym i skomunikowanym z miastem lotniskiem, olbrzymią ilością klubów, w których można bawić się do rana niezależnie od dnia tygodnia (a część z nich nastawiona jest np. na turystów z Anglii, którzy często decydują się na organizację wieczorów kawalerskich w Polsce), do tego dla turystów z zachodu ceny w Polsce są bardziej, niż akceptowalne.

Wieczór kawalerski

Coraz większą popularność, jako jedna z atrakcji takiego wyjazdu kawalerskiego, zyskuje właśnie odwiedzanie jednej ze strzelnic. Wynika to z faktu, że dostęp do broni w Polsce – oczywiście na strzelnicach – jest naprawdę prosty i bezproblemowy, co nie jest takie oczywiście w innych krajach. Samo zdecydowanie się na strzelanie jest też relatywnie tanie, a do tego mało jest chyba bardziej „męskich rzeczy” niż właśnie wspólne wyjście na strzelnicę. Nie chcemy jednak siać tutaj uprzedzeń – na strzelnicach pojawia się bowiem coraz więcej uczestniczek wieczorów panieńskich!

Cracow Shooting Academy

To naszym zdaniem jedna z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsza, strzelnica w całym Krakowie oraz w jego okolicach. By tak sądzić, mamy solidne podstawy – gdy sprawdzimy wizytówkę Google, to w trakcie pisania naszego materiału znajduje się na niej ponad 200 opinii, które składają się na ocenę wynosząca równe 5.0 – a jest to wartość maksymalna i niezwykle trudna do uzyskania przy tak dużej liczbie opinii. I chociaż w dużej mierze pochodzą one od turystów zagranicznych, to również mieszkańcy Krakowa i okolic z chęcią odwiedzają Cracow Shooting Academy. Znajduje się ona przy ulicy Pasternik 128 – to lokalizacja dobrze znana wszystkim lokalnym fanom strzelectwa. Jest to również miejsce, do którego łatwo dotrzeć czy to samodzielnie samochodem, czy komunikacją miejską. Na wydarzenia takie, jak właśnie wieczory kawalerskie, strzelnica umożliwia wynajem spacjowanego busa, który będzie zapewne najbardziej wygodną opcją transportu dla Pana Młodego oraz jego kolegów.

Poszukiwanie źródeł sukcesu

Dlaczego Cracow Shooting Academy to miejsce tak popularne? Naszym zdaniem powodów jest przynajmniej kilka. Podstawą zdaje się olbrzymi wybór pakietów strzałów, które oferowane są przez strzelnicę. Jest ich kilka, a ich ceny zaczynają się od 120 zł – zarówno dla klientów z Krakowa i okolic, a zwłaszcza dla klientów zagranicznych, nie jest to kwota wysoka. W takim pakiecie – Basic – znajduje się do tego aż 30 strzałów. Jeżeli chcemy jednak postrzelać więcej, możemy zdecydować się np. na pakiet Badass, na który składa się aż 70 strzałów, a jego cena wynosi 300 zł.

Oczywiście do dyspozycji gości może być oddany prawdziwy ogrom pistoletów, pistoletów maszynowych, karabinów maszynowych oraz strzelb. Na ofertę broni, które będą dla nas dostępne, składają się m.in. takie modele, jak rewolwer Magnum, Kalashnikov, Uzi, pistolet Glock, karabin snajperski AR-15, MP5, strzelby Winchester M14, SWD Dragunov i wiele, wiele więcej. Pełen spis broni dostępnej na strzelnicy znajdziecie na stronie https://www.shootingcracow.com/bron – robi wrażenie, dlatego tym bardziej warto się z nim zapoznać!

Ważnym czynnikiem sukcesu na pewno jest również znakomita obsługa – pracują tutaj nie tylko profesjonaliści, ale również prawdziwi pasjonaci strzelectwa z wieloletnim doświadczeniem. Z jednej strony nie mają oni problemów z tym, aby zarazić pasją innych, z drugiej strony cały czas się szkolą, zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności, co też przekłada się na ich profesjonalizm. Idealnym przykładem takiego stanu rzeczy jest dr Jarosław Hebda – jeden z najszybszych strzelców z pistoletów na całym świecie. Dodatkowo, co jest raczej rzeczą oczywistą, lecz nie można o niej nie wspomnieć – wszyscy pracownicy bardzo sprawnie posługują się językiem angielskim, dzięki czemu nie mają żadnych problemów z komunikacją z turystami z całego świata. Jest to podstawa, aby klienci nie tylko fantastycznie się bawili, ale również po to, aby zadbać o bezpieczeństwo zarówno samej grupy i pracowników strzelnicy, jak i innych jej uczestników czy osób znajdujących się nieopodal.

Czas na idealny wieczór kawalerski

Oczywiście zachęcamy do sprawdzenia całej oferty Cracow Shooting Academy – jest ona dostępna na ich stronie internetowej pod adresem https://www.shootingcracow.com/. Zachęcamy również na zdecydowanie się na strzelnicę jako znakomity element wieczoru kawalerskiego – i oczywiście nie jest to propozycja tylko dla zagranicznych turytów. Na pewno każdy Pan Młody będzie zachwycony z faktu, że będzie mógł posługiwać się bronią – zwłaszcza jeżeli nie miał on wcześniej takiej okazji lub były one naprawdę sporadyczne. To również idealna opcja na wspólne podniesienie sobie adrenaliny przed kolejnymi etapami tego szalonego wieczoru. Wielu świadków decyduje się na strzelnicę jako element wieczoru kawalerskiego i zazwyczaj są to po prostu strzały w 10.

Do zapoznania się z ofertą zapraszamy również organizatorki wieczorów panieńskich – coraz więcej kobiet również chce nauczyć się strzelać i poczuć tę adrenalinę, a wieczór panieńskie jest ku temu znakomitą okazją. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z obsługą, z nią również będzie można nie tylko omówić kwestie organizacyjne, ale również uzyskać odwiedzi na wszystkie pytania. Dane kontaktowe dostępne są na stronie https://www.shootingcracow.com/kontakt, na którą zapraszamy.

asdasdasdasdas