Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 11 kwiecień 2019 09:05

Chcesz wziąć kredyt? Porównywarka kredytów podpowie, gdzie nie przepłacisz!

Napisał

Kredyt nie musi być drogi. Aby znaleźć najlepszą ofertę, warto wykorzystać porównywarkę kredytową – razem z nią możemy dowiedzieć się, kto pożyczy nam pieniądze najtaniej!

Lepiej mieć odpowiednie oszczędności niż decydować się na pożyczenie pieniędzy. Nie zawsze jednak posiadamy wystarczającą kwotę, aby sfinansować swoje potrzeby. Wtedy z pomocą przychodzą nam banki, które oferują pełną gamę kredytów i pożyczek.

Znalezienie dobrej metody finansowania tego rodzaju wcale nie muszą być trudne – aby szybko sprawdzić, gdzie możemy pożyczyć pieniądze w niskiej cenie, wystarczy Internetowa porównywarka kredytów. Razem z nią można błyskawicznie wyszukać najlepszą propozycję!

Jak działają porównywarki kredytów?

Porównywarki kredytów to specjalne serwisy Internetowe, których celem jest łatwe obliczenie i porównanie ofert kredytowych według informacji podanych przez użytkownika.

Za pomocą porównywarki można dowiedzieć się, która oferta będzie najlepsza – bez potrzeby udawania się do placówki każdego banku po kolei. Wszystkie potrzebne informacje możemy sprawdzić w jednym miejscu, aby łatwo podjąć decyzję o wyborze najkorzystniejszego kredytu.

Dzisiaj porównywarka kredytów to bardzo popularna metoda na wyszukanie najlepszych ofert w bankach, a także w wybranych pozabankowych firmach pożyczkowych. Korzysta z nich wiele osób – zarówno wtedy, gdy chcemy pożyczyć mniejsze sumy na bieżące wydatki, jak również wtedy, gdy chodzi o kredyty zaciągane na wiele lat, na przykład na zakup nieruchomości.

Zalety porównywarek kredytów:

  • oszczędność pieniędzy przez wybór najtańszego kredytu

  • sprawdzenie kosztów kredytów w kilkunastu bankach

  • czytelna prezentacja wielu ofert jednocześnie

  • możliwość porównania dodatkowych informacji o kredytach

  • oszczędność czasu – brak potrzeby sprawdzania różnych ofert po kolei

  • możliwość zaciągnięcia kredytu przez Internet – dla wybranych ofert

Porównywarka kredytów – jakie oferty można sprawdzić?

Internetowa porównywarka kredytówpozwala na porównanie różnych ofert kredytowych oraz pożyczkowych. Dzięki temu potencjalny klient ma przed sobą szereg propozycji, aby jeszcze łatwiej wybrać taką, która będzie dla niego najkorzystniejsza.

Z pomocą porównywarek możemy sprawdzić koszty takich produktów:

Możemy zatem samodzielnie dowiedzieć się, gdzie czekają na nas najlepsze oferty – często okazuje, się, że różnica pomiędzy konkretnymi jest naprawdę znaczna, więc porównywarka kredytów może nam w oszczędzeniu sporej sumy!

Jak skorzystać z porównywarki kredytów on-line?

Aktualnie do wyboru mamy różne porównywarki kredytów dostępne przez Internet, przykładowo Porówneo.pl

Po wejściu na stronę Internetowa porównywarki wybieramy rodzaj interesującego nas kredytu, a następnie przystępujemy do wypełnienia interaktywnego formularza.

Najprostsza porównywarka kredytów poprosi nas tylko o dwie informacje, a mianowicie o kwotę kredytu oraz o okres spłaty. Następnie możemy natychmiast zobaczyć, która oferta w banku będzie najtańsza – porównywarka zaprezentuje nam RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania – obejmuje wszystkie koszty kredytowe) oraz wysokość raty. Dzięki temu możemy od razu przekonać się, gdzie warto złożyć swój wniosek.

Dodatkowo, porównywarka kredytowa może zaprezentować nam dodatkowe informacje o danej ofercie, na przykład:

W przypadku kredytów opiewających na wyższe kwoty, na przykład kredytów hipotecznych, porównywarka kredytów może poprosić nas także o dodatkowe informacje, na przykład o wysokość naszych zarobków i wydatków w celu obliczenia naszej zdolności kredytowej.

Możemy być również poproszeni o przekazanie danych kontaktowych – imienia i nazwiska, telefonu komórkowego.

 

Weź kredyt przez Internet – z porównywarką zapłacisz jeszcze mniej!

Po wyliczeniu kosztów kredytu z porównywarką możemy często od razu złożyć swój wniosek kredytowy przez Internet – dzisiaj większość banków zajmuje się udzielaniem kredytów on-line.

Możliwość ta zasadniczo dotyczy głównie kredytów gotówkowych, które nie wymagają przedstawiania dodatkowych zabezpieczeń i dostarczania dokumentacji potwierdzającej zdolność kredytową klienta.

Tym sposobem nie otrzymamy kredytów hipotecznych, na przykład na budowę domu albo na zakupienie mieszkania, które wymagają podpisania umowy notarialnej. Wykonana kalkulacja może nam jednak pomoc w wyborze tego banku, do którego warto się skierować, by zapłacić za kredyt jak najmniej.

Podsumowując, gdy chcemy wziąć kredyt, ale nie wiemy, w którym banku możemy otrzymać najkorzystniejszą ofertę, porównywarka kredytów będzie najlepszym rozwiązaniem. To proste Internetowe narzędzie pozwoli nam na błyskawiczne obliczenie kosztów i wybranie takiej, która będzie dla nas najbardziej korzystna – bez potrzeby wychodzenia z domu!

asdasdasdasdas
HomeWarto wiedziećPrzedszkolaPolecamy artykułyChcesz wziąć kredyt? Porównywarka kredytów podpowie, gdzie nie przepłacisz!