Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 27 lipiec 2019 23:12

Tydzień Karmienia Piersią w Suchej Beskidzkiej

W pierwszym tygodniu sierpnia, na całym świecie, organizowany jest Tydzień Karmienia Piersią. W tym roku  będziemy go po raz pierwszy obchodzić w Suchej Beskidzkiej!

Zapraszamy Was do „Cofeina Jazz Cafe” popołudniami 1 i 2 sierpnia. Będziemy mówić o dobrym starcie laktacji po porodzie, ekokarmieniu, mitach w diecie matki karmiącej, wpływie karmienia piersią na rozwój mowy dziecka oraz odstawieniu od piersi. Mamy też niespodziankę dla mam karmiących - profesjonalną sesję zdjęciową, która odbędzie się 6 sierpnia.


Chcemy Wam pokazać, że karmienie piersią jest bardzo ważne, piękne i wcale nietrudne. Zastanawiacie się, czy w ogóle warto karmić naturalnie, czy poradzicie sobie z tym wyzwaniem lub czy wiecie już wszystko na temat karmienia piersią? Jeżeli tak, to będziemy czekać na Was w „Cofeina Jazz Cafe” w najbliższy czwartek i piątek. Warsztaty poprowadzą instruktorka szkoły rodzenia, położna środowiskowa, psycholożka, dietetyczka i logopedka. Mamy na Was napoje w promocyjnych cenach, kącik zabaw dla dzieci oraz drobne prezenty. Znacie jakieś przyszłe mamy? Dajcie im znać o tym wydarzeniu! Więcej szczegółów na profilu wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/2132442410387867/

 

Partnerzy akcji:

Cofeina Jazz Cafe

TULIMY szkoła rodzenia

Poradnia dietetyczna „Sfera zdrowia” Magdalena Józefiak

La mom

JK Ilustrations,

Oliwia Palenik fotografia

Meegi

Joanna Chochół

HomeWarto wiedziećPrzedszkolaPolecamyTydzień Karmienia Piersią w Suchej Beskidzkiej