Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 10 październik 2019 23:05

REWOLUCJA! RADIO SAMOCHODOWE 1 DIN Z KAMERĄ WSTECZNĄ? RF 400 CAM!

Na rynku zadebiutowało Xblitz RF400 CAM, nowe radio samochodowe marki Xblitz. Muzykę na nim można odtworzyć nie tylko ze stacji radiowych, lecz również własnych źródeł, takich jak karta microSD, pendrive lub telefon lub inne urządzenie wspierające łączność Bluetooth. Możemy cieszyć się każdą nutą ulubionych utworów dzięki mocy wyjściowej 4x50W i opcjom regulacji tonów. Xblitz RF400 CAM oferuje jednak znacznie więcej możliwości, niż tylko odtwarzanie muzyki.

           Dzięki dodatkowemu, dołączonemu w zestawie mikrofonowi, radio samochodowe Xblitz RF400 CAM może nam posłużyć również jako zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować telefon z urządzeniem poprzez technologię Bluetooth. Jasny, wysokiej jakości dźwięk pozwala nam komfortowo prowadzić rozmowy w drodze bez dotykania telefonu. Zwiększa to twoją wygodę oraz bezpieczeństwo na drodze, nie zmuszając cię do zrezygnowania z ciągłego kontaktu z twoją rodziną, bliskimi, klientami czy współpracownikami.

              

W zestawie z radiem samochodowym Xblitz RF400 CAM dołączona jest również kamera cofania, którą można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. Gdy wrzucisz bieg wsteczny, obraz z kamery wyświetli się na wyświetlaczu urządzenia, pozwalając ci dokładnie ocenić, czy nie zderzysz się z innym samochodem przy próbie parkowania.

Radio samochodowe Xblitz RF400 CAM jest wyjątkowo wygodne w obsłudze. Duży, czytelny wyświetlacz LCD o przekątnej długości 4,1 cala pozwala nie tylko wygodnie poruszać się po menu urządzenia, ale również oglądać pliki wideo i zdjęcia. Podświetlone, duże przyciski i pokrętło kontrolne pozwalają ci z łatwością znaleźć interesujące cię opcje, utwory lub częstotliwości radiowe. Dodatkowo, radio może być również kontrolowane przez kogoś na tylnym siedzeniu dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi. Wszystkie możliwości Xblitz RF400 CAM są na wyciągnięcie twojej ręki, nawet gdy siedzisz z tyłu pojazdu.

Nowoczesny, elegancki wygląd radia samochodowego Xblitz RF400 CAM podkreśla gustowne oświetlenie, dzięki któremu wszystkie potrzebne do obsługi przyciski zobaczysz nawet w nocy. W każdej chwili możesz zmienić barwę podświetlenia na jeden z dostępnych 7 kolorów – biały, fioletowy, błękitny, żółty, czerwony, niebieski lub zielony. Dzięki temu, możesz dopasować Xblitz RF400 CAM do wnętrza każdego samochodu, niezależnie od tego, jak jest ono ozdobione.

               Radio samochodowe Xblitz RF400 CAM można nabyć na stronie producenta za 299,00 zł!

asdasdasdasdas
HomeWarto wiedziećPrzedszkolaPolecamy- artykuły sponsorowaneREWOLUCJA! RADIO SAMOCHODOWE 1 DIN Z KAMERĄ WSTECZNĄ? RF 400 CAM!