Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 19 grudzień 2019 22:53

Warsztat samoobsługowy – odpowiedź na oczekiwania pasjonatów mechaniki samochodowej?

Napisał

Potrafisz samodzielnie przeprowadzić drobne naprawy w swoim samochodzie, jednak nie masz własnego garażu? Jesteś pasjonatem motoryzacji, ale nie chcesz kupować profesjonalnego sprzętu? Chcesz zaoszczędzić na mechaniku samochodowym, ale nie masz gdzie wykonać naprawy?

 

Problemem wielu użytkowników aut jest brak odpowiedniego miejsca do majsterkowania. Dodatkowo wiele napraw samochodu wymaga użycia podnośnika czy specjalistycznych narzędzi, których kierowcy nie posiadają, a nie opłaca się ich kupować do okazjonalnego użytku. Właśnie dla tych, którzy nie boją się takich wyzwań, a nie mają dostępu do garażu z kanałem ani odpowiednich narzędzi, stworzono warsztaty samoobsługowe.

 

Czy kierowcy nadal chcą naprawiać auta samodzielnie?

Tak! Aktualnie niektórzy powierzają naprawę pojazdu mechanikowi li tylko z powodu braku odpowiedniego sprzętu czy miejsca, a tak naprawdę woleliby sami popracować przy swoim samochodzie. Często to ich hobby, czasem chęć sprawdzenia własnych umiejętności. Dzięki warsztatom samoobsługowym mają wybór.Często klientami takich serwisów są zawodowi kierowcy, taksówkarze czy kurierzy. Nie brakuje też oczywiście pasjonatów motoryzacji, miłośników tuningu czy aut zabytkowych.

 

Spółka P.T. „Beskidy-Tourist” w Suchej Beskidzkiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i otwiera pierwszy w naszym mieście warsztat „na godziny”. W warsztacie samochodowym, który mieści się przy Stacji Kontroli Pojazdów (za Urzędem Miasta w Suchej Beskidzkiej), jest dostępne stanowisko serwisowe dla samochodów osobowych i dostawczych z kanałem oraz podnośnikiem. Dodatkowo w cenie wynajmu są udostępniane podstawowe narzędzie (młotki, klucze, kleszcze śrubokręty itp.) oraz fachowa porada mechanika. Natomiast za pomoc profesjonalisty oraz wypożyczenie specjalistycznego sprzętu (typu podnośnik typu „żabka”, klucze nasadowe, klucz pneumatyczny do kół, etc.) pobierana jest dodatkową, niewielką dopłatą.

Warto podkreślić, że stanowisko serwisowe udostępniane klientom znajduje się w dużym, dobrze oświetlonym oraz ogrzewanym warsztacie. Niewątpliwie, majsterkowanie w takich warunkach przy swoich ukochanych czterech kółkach jest zdecydowanie milsze niż pod chmurką, na osiedlowym parkingu.

 

Artykuł sponsorowany

Galeria

asdasdasdasdas