Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 01 lipiec 2020 22:30

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać kredyt 100 tys. złotych?

Napisał

Powody, dla których możesz potrzebować kredyt na 100 tys. złotych, mogą być różne. Tak samo jest ze sposobami, aby taką pożyczkę otrzymać. Sprawdź, który z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Kredyt gotówkowy, hipoteczny czy pożyczka hipoteczna? Różnią się one przeznaczeniem i warunkami, jaki musisz spełniać, by się o nie ubiegać. Zobacz i wnioskuj!

Wygodny kredyt gotówkowy

Przy kwocie 100 tys. to najczęściej wybierana opcja. Głównie dlatego, że do jego udzielenia bank nie potrzebuje żadnego zabezpieczenia. Nie musisz też mówić, na co potrzebne Ci są takie pieniądze. Niestety, z tych samych powodów, które są zaletami, takie rozwiązanie ma pewne wady. Rata miesięczna jest dość wysoka, tak samo, jak i odsetki. A okres, na jaki udzielna jest pożyczka, wynosi maksymalnie dziesięć lat. Jednak aby uzyskać tę pożyczkę, bank potrzebuje tylko Twojego dowodu osobistego i zaświadczenia o dochodach.

 

Pożyczka hipoteczna z zabezpieczeniem

Aby uzyskać takiego rodzaju kredyt na 100 tys. potrzebujesz aktu własności nieruchomości. Musi być ona wolna od kredytów. Bank w ten sposób zdobywa pewność, że jesteś wypłacalny. Dzięki temu odsetki nie są takie wysokie jak przy kredycie gotówkowym. Spłata może być rozłożona nawet na kilkanaście lat. Największą zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie musisz deklarować przeznaczenia pieniędzy. Natomiast wadą jest to, że musisz przygotować dość obszerną dokumentację.

 

Najtańszy kredyt hipoteczny

To rozwiązanie dla tych, którzy kupują nową nieruchomość, a większość środków mają w gotówce. Sprawdza się też w przypadku zakupu ziemi i budowy domu. Dzięki pożyczce pod zastaw możesz otrzymać kredyt 100 tys. To środki, które musisz spożytkować konkretnie na ten cel. Jest to najtańsza forma pożyczki, z najmniejszymi odsetkami, rozłożonymi na kilkanaście lat. Dość obszerna dokumentacja, którą musisz zgromadzić, to w zasadzie jedyna wada tego rozwiązania.

 

Kredyt 100 tys. w rękach specjalisty

Doradca finansowy to osoba, która udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wskaże też najlepszą dla Ciebie opcję. Nim udasz się do banku po kredyt na 100 tys. spotkaj się ze specjalistą. Oszczędzisz w ten sposób sporo czasu, gdyż sprawdzisz oferty wielu banków jednocześnie. Doradca zna obowiązujące obostrzenia i pomoże wybrać najlepszy wariant, dopasowany do Twoich możliwości. Wspólnie wypełnicie też wszelkie niezbędne dokumenty, co z pewnością będzie dla Ciebie sporym ułatwieniem.

asdasdasdasdas
HomeWarto wiedziećPrzedszkolaPolecamy- artykuły sponsorowaneJakie warunki trzeba spełnić, aby dostać kredyt 100 tys. złotych?