Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 31 lipiec 2015 08:16

Dni otwarte w suskim szpitalu

Napisała
Dni otwarte w suskim szpitalu http://www.sucha-beskidzka.pl/pl/56344/76995/SUSKI_SZPITAL_W_KRAJOWEJ_CZOLOWCE.html

Oczekujesz na przyjście Twojego Maleństwa, jesteś pełna radości ale też i niepokoju który oddział wybrać  gdzie Twoje maleństwo „cało i zdrowo” przyjdzie na świat. Czekamy na WAS w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym i Neonatologicznym w szpitalu w Suchej Beskidzkiej.

Zapraszamy na dni otwarte w czasie których będziecie mogli zobaczyć Oddział Ginekologiczno – Położniczy i Neonatologicznego suskiego szpitala. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtująca Was pytanie. Przyjdź do nas ze swoim partnerem lub bliską osobą  i przekonajcie się, że w naszym szpitalu wszystkie procedury świadczymy na najwyższym poziomie, pod okiem wykwalifikowanego personelu. 
 
W programie:
- Szkoła Rodzenia
- Sporządzenie planu porodu
- Co zabrać ze sobą do szpitala
- Bezpieczne narodziny
- Poradnia Laktacyjna
 
Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc, szczegółowe informacje pod numerami telefonu: 33 872 33 04 lub 33 872 33 01
Najbliższe spotkanie: 19 sierpnia 2015r. w godz. od 09.00 do 14.00 
 
W trosce o zdrowie naszych pacjentów prosimy, aby odwiedzające nas osoby nie miały objawów infekcji (katar, kaszel)
 
ZOZ Sucha Beskidzka
asdasdasdasdas
ShowMeble