Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Komunikaty-Ogłoszenia (120)

wtorek, 23 kwiecień 2019 09:11

Praca jako sprzedawca na stacji paliw BP!

Napisane przez

Jeśli chcesz pracować na stacji benzynowej i czujesz, że sprawdzisz się wyśmienicie w bezpośredniej obsłudze klienta, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

poniedziałek, 15 kwiecień 2019 08:02

Sucha Beskidzka. Oferta pracy dla lekarza.

Napisał

Miejska Przychodnia Zdrowia w Suchej Beskidzkiej ul. Handlowa 1 zatrudni lekarzy do pracy w podstawowej opiece zdrowotnej oraz specjalistę w zakresie ginekologii i położnictwa.

sobota, 06 kwiecień 2019 18:42

Maków Podhalański. Oferta pracy dla lekarza.

Napisał

Miejska Przychodnia Zdrowia w Makowie Podhalańskim zatrudni lekarzy do pracy w podstawowej opiece zdrowotnej. Korzystne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.  Mieszkanie służbowe w odległości 250 m. 

Nie wszyscy z nas mają duże i przestronne łazienki, w których zmieści się wanna. Możemy kochać długie kąpiele w pianie, ale często wygrywa zdrowy rozsądek – w małej łazience instalujemy kabinę prysznicową, by zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. Wbrew pozorom nie jest to złe rozwiązanie – korzystanie z nowoczesnych kabin prysznicowych pozwala zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale również czas i wodę (a tym samym – pieniądze). W dzisiejszych czasach możemy do woli wybierać spośród różnych rodzajów kabin – najpopularniejsze z nich prezentujemy w tym artykule. Sprawdź, jakimi cechami charakteryzują się natryskowe kabiny prysznicowe i wybierz idealną dla siebie!

poniedziałek, 18 marzec 2019 22:02

Oferta pracy: Kierowca

Napisał

Firma transportowa "REDOX" zlokalizowana w Spytkowicach, zatrudni kierowcę.

środa, 27 luty 2019 07:37

Oferta pracy. Pracownik produkcyjny

Napisał

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, działającą na rynku międzynarodowym, specjalizującą się w produkcji elementów miedzianych m.in. dla przemysłu elektroenergetycznego, transportowego oraz lotniczego.

Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej uruchomił możliwość obsługi rachunku prowadzonego w walucie EURO, poprzez wypłatę waluty przy użyciu karty EURO w bankomacie przy Punkcie Obsługi Klienta w Suchej Beskidzkiej, ul. Mickiewicza 89, 34-200 Sucha Beskidzka. Klienci mają możliwości wypłaty z urządzenia wielokrotności 50 EURO, bez konieczności przewalutowania transakcji na złotówki. To pierwszy Bank Spółdzielczy w Polsce, który udostępnił taką funkcjonalność swoim Klientom.

Strona 1 z 10
HomeOgłoszenia