Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 19 październik 2018 23:02

Do mieszkańców Zawoi i Skawicy

Sfinansowanie z -Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Gminy Zawoja       
Szanowni Mieszkańcy Zawoi i Skawicy!
 
W pierwszej kolejności pragnę podziękować za zaufanie i powierzenie mi funkcji wójta Gminy Zawoja na mijającą, czteroletnią kadencję. Zarówno moja kampania cztery lata temu, jak też cały okres sprawowania przeze mnie tej zaszczytnej funkcji przebiegał pod hasłem „Nie słowa, a czyny!”. Nie ulega wątpliwości, że dla samorządu był to czas niezmiernie trudny. Liczne inwestycje oraz projekty, ciągłe zmiany przepisów, w tym pracochłonna reforma oświaty, wymagały również sporych modyfikacji w funkcjonowaniu gminy. Wprowadzenie nowych standardów i realizacja podjętych przedsięwzięć możliwa była dzięki zaangażowaniu, a przede wszystkim współpracy wielu ludzi, w tym pracowników Urzędu Gminy, sołtysów, radnych, pracowników jednostek organizacyjnych, członków stowarzyszeń oraz wszystkich mieszkańców aktywnie wspierających działania na rzecz Naszej Lokalnej Wspólnoty. Nie ukrywam, iż bardzo ważne było dla mnie to, aby zapadające decyzje, ustalanie kierunków rozwoju, jak również zmiany i działania przebiegały w atmosferze spokojnej, merytorycznej współpracy. Z pełną odpowiedzialnością  mogę  powiedzieć, że w znacznej części się to udało. Natomiast za popełnione przeze mnie błędy, jak również decyzje, które nie zawsze wszystkim się podobały, chciałbym w tym miejscu szczerze przeprosić. Zapewniam jednak, że podejmowane decyzje zawsze starałem się dogłębnie przemyśleć, przeanalizować i ostatecznie zająć stanowisko, które w pierwszej kolejności miało na celu dobro Naszej Gminnej Wspólnoty. Chciałbym również dodać, że podjęcie i zrealizowanie tak wielu inwestycji możliwe było dzięki rygorystycznej reformie gminnych finansów publicznych oraz pozyskaniu znacznych środków zewnętrznych.  
 
Drogi Wyborco!
 
Przychodzę do Ciebie z należytym szacunkiem, dlatego nie będę składał obietnic, których realizacja nie jest możliwa. Zdaję sobie sprawę z tego jak wiele jest jeszcze do zrobienia w naszej niezmiernie urokliwej gminie, znam oczekiwania mieszkańców, jednocześnie mam też  świadomość licznych trudności, jakie się mogą pojawić na drodze ich realizacji. Nabyte w trakcie pracy na stanowisku wójta Gminy Zawoja doświadczenie motywuje mnie do ubiegania  się o reelekcję na to stanowisko.
 
Szanowny Wyborco!
 
Jestem kandydatem niezależnym i bezpartyjnym, startującym z Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Gminy Zawoja”. Chcę, aby Nasza Gmina była obywatelska, przyjazna dla ludzi, w której buduje się dobre relacje międzyludzkie. Nie będę walczył o wybór na urząd wójta Gminy Zawoja imając się wszelkich w tym również niegodziwych sposobów. Nie zamierzam z nikim walczyć, nie wejdę na pole brutalnej walki politycznej, byleby kogoś zniszczyć czy opluć. Nigdy nie prowadziłem i nie będą prowadził brudnej kampanii używając inwektyw, przekłamań oraz poniżania moich konkurentów. 
 
Drogi Mieszkańcu Gminy Zawoja!
 
Proszę Cię o wzięcie udziału w Wyborach Samorządowych w dniu 21 października 2018 r. i poparcie mojej kandydatury oraz kandydatów na radnych Gminy Zawoja z Komitetu „Razem dla Gminy Zawoja”. Z góry dziękuję za każdy oddany na nas głos, jak również za dotychczasowe, tak liczne słowa wsparcia od wszystkich życzliwych mi osób.
 
Z wyrazami szacunku
 
Marcin Pająk
     
 
asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaDo mieszkańców Zawoi i Skawicy