Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 26 październik 2018 13:41

Podziękowanie

Z całego serca dziękuję wszystkim wyborcom mojego okręgu wyborczego do Rady Powiatu Suskiego obejmującego gminy Bystra-Sidzina i Zawoja za tak licznie oddane głosy na listę Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych wyborach samorządowych, co pozwoliło nam uzyskać dwa mandatu do Rady Powiatu. Dziękuję pozostałym kandydatkom i kandydatom z z naszej listy za zaangażowanie w wyborach.

 

Dziękuję za rekordową liczbę głosów jaka została oddana na moją osobę /1392/. Ten wynik pokazuje, że nie banery i plakaty, ale  ofiarne działanie przez całą kadencję na rzecz lokalnej społeczności, dobry kontakt z ludźmi, zrozumienie dla ich  problemów i potrzeb przynosi efekty, bo dobro okazane drugiemu - powraca. Doskonały wynik dodatkowo mobilizuje do wytężonej pracy na  rzecz mieszkańców naszych gmin.

Tak się jednak złożyło, że mandat radnego powiatu zamienię za kilka dni na mandat poselski bowiem w wyborach  do parlamentu w 2015 r uzyskałem najlepszy wynik spośród kandydatów PiS, którzy wówczas do sejmu nie weszli, a w tych wyborach samorządowych Pan Poseł Jarosław Szlachetka został wybrany na burmistrza Myślenic, tak więc  ja zajmę jego miejsce. Sądzę, że to wydarzenie ważne dla całego powiatu, a dla mnie osobiście nie tylko zaszczyt, ale także wielkie wyzwanie w działaniu dla dobra Polski i naszego powiatu.

                                                                                                                                                  Z wyrazami szacunku

                                                                                                                                                  Sławomir Hajos

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaPodziękowanie