Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 01 listopad 2018 16:58

Podziękowania dla makowskiej policji za interwencję

Waldemar Borowski i pracownicy prywatnego ośrodka leczenia uzależnień „Terapie od Zaraz”  składają serdeczne podziękowania policjantom z Komisariatu w Makowie Podhalańskim za przeprowadzenie błyskawicznej interwencji na terenie Grzechyni.

 

Wczoraj, w godzinach wieczornych jeden z pacjentów, przebywających w ośrodku w Grzechyni wyszedł na spacer i przez dłuższy czas nie wracał. Pracownicy ośrodka, przejęci losem podopiecznego w podeszłym wieku zaalarmowali lokalną policję. Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji stróżów prawa udało się namierzyć miejsce pobytu mężczyzny w przeciągu półtorej godziny.

W związku z tą i poprzednimi interwencjami przeprowadzonymi przez makowskich policjantów, założyciel ośrodka, Waldemar Borowski wraz z pracownikami wyrażają wdzięczność i  gorąco dziękują za pomoc i okazany profesjonalizm Komendzie Policji w Makowie Podhalańskim.

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaPodziękowania dla makowskiej policji za interwencję