Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 02 listopad 2018 22:24

Aleksander Wiecheć. Drodzy Wyborcy Gminy Zawoja.

Napisał

Drodzy Wyborcy Gminy Zawoja.

W ostatnich dniach miałem okazję spotkań z wieloma z Was. W tym miejscu pragnę Wam serdecznie podziękować za poświęcony czas i szczere rozmowy. Podczas nich przedstawialiście mi problemy dotyczące min. przysiółków, w których mieszkacie. Dostrzegacie brak placu zabaw w Skawicy - Suchej Górze oraz brak oświetlenia wzdłuż drogi. Na brak oświetlenia i konieczność konieczność wodociągu zwrócili mi uwagę także mieszkańcy Przysłopia. Przedstawiliście potrzebę powstania żłobka w Skawicy i Zawoi, remontu i wyposażenia remiz strażackich, rozwoju sieci ścieżek rowerowych z uwzględnieniem wodospadu w Zawoi Mosorne. Wielokrotnie powtórzył się problem z chodnikami wzdłuż bocznych dróg, których brak jak słusznie stwierdziliście, jest zagrożeniem dla pieszych, ale także nie sprzyja rozwojowi turystycznemu. Zwróciliście uwagę na zbyt małą liczbę ławek i koszy na śmieci. Wymieniłem tu tylko niektóre z tematów jakie poruszaliście. Cieszę się, że obdarzyliście mnie zaufaniem i zechcieliście się podzielić ze mną swoimi spostrzeżeniami i pomysłami. Doceniam każde z nich, a było ich naprawdę wiele. Nie wymieniam każdego, ale o każdym pamiętam. Tak wiele jest do zrobienia. Abym mógł sprostać zadaniom dla wspólnego dobra jakim jest Gmina Zawoja, apeluję raz jeszcze, o pójście do urn wyborczych 4 listopada. Zmieniajmy świat wokół siebie na lepszy.

 

Z wyrazami szacunku

Aleksander Wiecheć.

 

Artykuł sfinansowany ze środków KWW Prawo i Sprawiedliwość

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń wyborczych.

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaAleksander Wiecheć. Drodzy Wyborcy Gminy Zawoja.