Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 02 listopad 2018 22:40

Marcin Pająk. Szanowni Mieszkańcy Zawoi i Skawicy!

Napisał

Szanowni Mieszkańcy Zawoi i Skawicy!

W dniu 21 października 2018 r. przy urnie wyborczej dokonaliśmy wyboru osób, które w rozpoczynającej się kadencji w znacznej mierze będą decydować o przyszłości naszej „Małej Ojczyzny”. Gratuluję wszystkim radnym, którzy zostali obdarzeni mandatem zaufania w swoich okręgach wyborczych.

                Pragnę serdecznie Państwu podziękować za udzielone mi poparcie w wyborze na stanowisko Wójta Gminy Zawoja. Jest mi niezmiernie miło, iż obdarzyliście mnie Państwo tak wysokim zaufaniem i pozwoliliście mi uzyskać najwyższą ilość głosów (1664) spośród wszystkich kandydatów. Taki wynik w I turze wyborów to dowód na to, że podzielacie Państwo wizję rozwoju Naszej Gminy przedstawioną przez Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Gminy Zawoja.  Chcę również gorąco podziękować za słowa wsparcia, życzliwość i pomoc w ostatnich kilkudziesięciu dniach.

W trakcie kampanii oraz podczas minionych czterech lat, osobiście przekonałem się jak wiele jeszcze pozostało do zrobienia na terenie Gminy Zawoja, ile jeszcze lokalnych problemów czeka na rozwiązanie oraz jak dużo oczekujecie Państwo od wójta.

Przed nami II tura wyborów. Państwa obecność w dniu 4 listopada 2018 r. w lokalach wyborczych i oddanie na mnie głosu będzie kolejnym krokiem w kierunku dalszej polityki odpowiedzialności, racjonalności i właściwego rozumienia służebnej misji samorządu w Gminie Zawoja. Gwarantuję dalszą otwartość na problemy społeczne i ciężką pracę na rzecz rozwoju Skawicy i Zawoi. Z uwagi na to proszę o liczne uczestnictwo w wyborach oraz wsparcie swoim głosem mojej osoby.

 

                                                                                                                                                             Z wyrazami szacunku
Marcin Pająk

 

Sfinansowanie z -Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Gminy Zawoja    

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaMarcin Pająk. Szanowni Mieszkańcy Zawoi i Skawicy!