Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 18 luty 2019 20:06

Znajdź pracę jako kierowca Eko Taxi w Krakowie!

Napisał

Praca taksówkarza w Krakowie może być naprawdę opłacalna i przy tym ciekawa. Właśnie dlatego tak wiele osób poszukuje teraz ofert zatrudnienia w tym zawodzie. Jeśli lubicie jeździć samochodem i jesteście kontaktowi, warto zastanowić się nad dołączeniem do Eko Taxi. A może jeździcie już od dawna taksówką i myślicie o przystąpieniu do korporacji? Zapraszamy!

 

Gdzie szukać ofert pracy dla taksówkarza w Krakowie?

CV gotowe i… co dalej? Następny krok to znalezienie oferty pracy w korporacji taksówkarskiej (np. w krakowskim oddziale Eko Taxi!) w interesującym rejonie. Są one zamieszczane najczęściej na portalach internetowych, w agencjach pośrednictwa oraz w urzędach. Zatrudnienie można także zdobyć dzięki poleceniu – to częsty sposób rekrutacji.

Portale

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na znalezienie zatrudnienia, również w zawodzie kierowcy taxi. Portale są intuicyjne zarówno dla przyszłych zatrudnionych, jak i przełożonych. Żeby odpowiedzieć na ogłoszenie, nie trzeba rejestrować w systemie; wystarczy wysłać swoje CV w załączniku do krótkiej notki, którą można sporządzić w panelu wiadomości. Nie używajcie automatycznie wygenerowanego tekstu. Warto skorzystać z okazji i wymienić swoją największą zaletę lub w ciekawy sposób się zaprezentować. Dzięki temu wyróżnicie wśród innych aplikantów.

Urząd Pracy

Jeżeli jesteście bezrobotni zarejestrowanymi w PUP-ie, skorzystajcie z katalogów, które ma wasz doradca zawodowy. Zazwyczaj listy ogłoszeń wywieszane są również na tablicach w korytarzach. Wybranie się do PUP-u to także dobry pomysł, gdy znaleźliście już korporację, dla której chcielibyście jeździć. Urzędy Pracy dysponują środkami – krajowymi lub unijnymi – które mają na celu aktywizować bezrobotnych. W zależności od miasta i regionu można starać się o dofinansowanie do zakupu sprzętu czy jednorazowe bony na założenie działalności gospodarczej. Wasz przyszły szef może też zyskać – niektóre gminy oferują np. zwolnienia ze składek ZUS, dla tych, którzy zatrudnią u siebie w firmie osobę bezrobotną.

Przez polecenie

Wiele osób znajduje zatrudnienie dzięki poleceniu. Jest to korzystne dla obu stron: znając polecającego, mamy większą pewność, że porozumienie z daną osobą okaże się owocne. Przed rozmową kwalifikacyjną, warto zrobić rekonesans wśród znajomych kierowców taryf i dowiedzieć się więcej na temat ich zawodu. Potem droga jest prosta - zapraszamy do naszego biura przy ul. Królowej Jadwigi 294 A. Możecie również wysłać nam swoje CV mailem. Na pewno się z wami skontaktujemy i zaprosimy na spotkanie, gdzie będziemy mieli szansę bliżej się poznać.

asdasdasdasdas