Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 26 marzec 2019 21:01

Firma Drewmax zatrudni na stanowiskach: Kierownik biura, Pracownik sekretariatu, Pracownik biurowy oraz Kierowca – Magazynier.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku meblarskim.

 

Od lat cieszymy się zaufaniem klientów, dzięki czemu nasza baza sklepów nieustannie rośnie. Obecnie posiadamy Salony Firmowe oraz Partnerskie zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych. Co roku można nas spotkać na targach branżowych w Polsce i na Słowacji.

Sukces jaki odnieśliśmy na rynku zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej jakości sprzedawanych mebli. Tworzymy je tylko i wyłącznie z litego drewna. Do wykańczania mebli używamy ekologicznych produktów z atestami. Staramy się również wdrażać coraz to nowsze, przyjazne środowisku technologie w procesie produkcji. Wprowadzony system logistyczny i własna flota transportowa pozwalają nam na szybką realizację zamówień i dostaw do klienta.

Jeżeli chcesz zostać członkiem naszego zespołu – zapraszamy do współpracy!

 

Aktualne oferty pracy w naszej firmie:

   

 

asdasdasdasdas