Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 23 kwiecień 2019 09:11

Praca jako sprzedawca na stacji paliw BP!

Jeśli chcesz pracować na stacji benzynowej i czujesz, że sprawdzisz się wyśmienicie w bezpośredniej obsłudze klienta, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

 

Opis stacji Zembrzyce 663

BP jest jedną z najbardziej znanych sieci stacji paliw. Na polskim rynku pojawiła się w 1995 roku. Aktualnie stacje znajdują się na terenie całego kraju i jest ich ponad 500. Każda stacja BP jest bezpieczna, komfortowa i dba o środowisko.

Stacja paliw w Zembrzycach BESKIDUS została finalistą rankingu Najlepsza Stacja Paliw 2019 roku. Jest to duże wyróżnienie. Sprzedaje paliwo najwyższej jakości. Zajmuje się też sprzedażą różnych akcesoriów samochodowych i spożywczych. Stacja w Zembrzycach ma również ofertę gastronomiczną.  W restauracji Wild Bean Cafe (WBC) możemy kupić pyszną kawę,  herbatę, kanapki, zapiekanki, słodkie przekąski i hot-dogi, ciepłe śniadania i obiady.

 

Jakie umiejętności możesz zdobyć pracując na stacji?

Pracując na stacji BP, zyskujemy cenne doświadczenie w kontaktach z ludźmi. Stajemy się odważni i otwarci. Pracownicy stacji benzynowej uczą się pracy zespołowej w oparciu o uczciwość, szacunek i koleżeńskość.

BP zapewnia komfortowe warunki pracy w oparciu o standardy i procedury pracy.  Praca jest zmianowa-12 lub 8 godzin. Taki system zmianowy jest bardzo wygodny dla pracowników i sprawia, że mogą oni wykorzystać swój wolny czas na naukę lub dodatkową pracę. Pracując w trybie 12 h możesz się uczyć lub pracować gdzieś indziej. To oznacza, że pół miesiąca jesteś w pracy, a pół w domu. Dzięki temu masz czas na rozwój zawodowy, uprawianie hobby, spotkanie ze znajomymi i rodziną.

Pracownicy otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto mogą liczyć na dodatkowe benefity, takie jak bezpłatna opieka medyczna Medicover, możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, szansa na uzyskanie nieoprocentowanych pożyczek, elastyczny grafik, atrakcyjne zniżki na gastronomię, pakiet profesjonalnych szkoleń, ciekawy system premiowania i dostęp do szkoleń online. W pracy panuje miła atmosfera. Praca w BP jest stabilna. Dlatego, jeśli szukasz stałego zatrudnienia na umowie o pracę lub zlecenie, warto wysłać swoje CV.

 

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Pracownicy stacji BP są odpowiedzialni za:

  • sprzedaż towarów i produktów paliwowych,
  • obsługa klienta w punkcie gastronomicznym,
  • doradztwo, pomoc dla klientów,
  • utrzymanie wysokich standardów i jakości stacji (nauka pracy w oparciu o przyjęte standardy).

 

Dla łatwego rozpoczęcia pracy każdy nowy pracownik otrzyma opiekuna “anioła stróża”. Pomoże w pierwszym etapie wdrożenia. Ponadto BP Zembrzyce oferuje wszystkim pracownikom dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych szkoleń zarówno w trybie online, jak i podczas pracy. Program zajęć obejmuje profesjonalną obsługę klientów, techniki skutecznej sprzedaży, BHP i pierwszą pomoc, obsługę LOTTO. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z wypowiedziami pracowników BP na temat atmosfery oraz jakości pracy.

Zapraszamy serdecznie:

filmik na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/sprzedawca-kielce,oferta,6612459

 

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą zapraszamy serdecznie do wysłania CV

http://www.beskidus.eu/stacja/kariera-3

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaPraca jako sprzedawca na stacji paliw BP!