Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 09 maj 2019 08:25

Maków Podhalański. Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną położoną w spokojnej części Makowa Podhalańskiego.

  • Powierzchnia: 2 090 m²
  • Typ działki: budowlana
  • Ogrodzenie: nie

Cena. 210 000 zł


Działka o powierzchni prawie 21 arów, przylegająca do drogi gminnej, delikatnie nachylona. Działka oddalona ok. 300 metrów od drogi krajowej nr 28. W odległości ok. 250 metrów znajduje się szkoła podstawowa. Nieruchomość znajduje się wśród lasu. Działka słoneczna, niezasłonięta przez inne budynki. Na obydwu końcach działki (w granicach nieruchomości) znajdują się słupy energetyczne z lampami oświetleniowymi. Użytek gruntowy na całej działce to rola 4 klasy, więc nie ma konieczności odrolnienia gruntu przed rozpoczęciem inwestycji. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, a dłuższym bokiem przylega do asfaltowej drogi, oświetlonej i utrzymywanej w czasie zimy. Jest to ostatnia działka na tym terenie, która jest położona możliwie daleko od zgiełku i hałasu, a nie występują tutaj żadne problemy z dojazdem, niezależnie od pogody. Z działki rozpościera się wspaniały widok na okoliczne szczyty. Ponadto na tym terenie jest planowana budowa kanalizacji, co ma wpływ na wygodę korzystania z nieruchomości. 
Nieruchomość ma uregulowany stan prawny i nie jest obciążona ograniczonym prawem rzeczowym ani obligacyjnym.

Zachęcam do osobistej wizyty na działce i potwierdzenia powyższego opisu. Z pewnością będzie to idealne miejsce na Twój dom.

tel: 533 006 108

 

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaMaków Podhalański. Sprzedam działkę budowlaną