Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 19 październik 2019 23:42

Sławomir Hajos. Dziękuję za wysokie poparcie mojej kandydatury

Napisał

 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy powiatu suskiego

Serdecznie dziękuję za wysokie poparcie mojej kandydatury w wyborach do Sejmu RP 13 października 2019 roku. Wasze głosy to dowód wielkiego zaufania jakim mnie obdarzyliście i pozytywnej oceny całej mojej działalności, tak wcześniejszej samorządowej, jak i tej rocznej w parlamencie. Niestety, jak zwykle, duża część osób z zupełnie niezrozumiałych powodów, chociaż zagłosowała na kandydatów z tej samej listy Prawa i Sprawiedliwości, to jednak na tych niezwiązanych z naszym terenem, spoza powiatu, co spowodowało, że nie będziemy mieć swojego reprezentanta Podbabiogórza w Sejmie.

Uzyskany wynik 10 435 głosów jest największym sukcesem jaki kiedykolwiek osiągnął kandydat z naszego powiatu. To niewiarygodne, ale do zdobycia mandatu zabrakło tylko 90 głosów.

Dziękuję szczególnie mieszkańcom gmin Bystra-Sidzina, Jordanów, Maków Podhalański i Zawoja, w których oddano na moją osobę najwięcej głosów. W pozostałych gminach z różnych względów tego poparcia zabrakło. Trochę rozczarowany jestem wynikiem w mieście Jordanowie, gdzie dzięki moim długim staraniom miasto pozyskało środki z budżetu państwa w wysokości 600 tys.zł /pierwsza transza/, a docelowo 2 mln zł na rozpoczęcie konkretnych prac w zakresie odnowy zabytkowych polichromii, a co za tym idzie, kontynuacji zadania rewitalizacji rynku.

Składam podziękowania samorządowcom, Panom Starostom powiatu suskiego, burmistrzowi miasta Jordanowa, wójtowi gminy Bystra-Sidzina, wójtowi gminy Jordanów, radnym gminnym i powiatowym którzy wspierali moją kandydaturę, moim przyjaciołom, znajomym, członkom PiS i wszystkim zaangażowanym w kampanię za bezinteresowną pomoc w trakcie kampanii wyborczej. Szkoda, że ten ogrom entuzjazmu i zapału nie zakończył się sukcesem i smutnym jest fakt, że powiat suski po raz kolejny nie będzie mieć swojego posła, a przecież problemów do rozwiązania dotyczących bezpośrednio powiatu i mieszkańców jest wiele.Jeszcze raz z serca dziękuję!Z wyrazami szacunku

Sławomir Hajos

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaSławomir Hajos. Dziękuję za wysokie poparcie mojej kandydatury