Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 21 czerwiec 2020 10:22

Taxi OKEY - gwarancja najniższych cen w mieście

Napisał

Zaangażowanie i bezpieczeństwo oraz doświadczenie gwarantują, że Taxi OKEY to najlepszy wybór, którego możesz dokonać!!!

Korzystając z ustug Taxi OKEY mają Państwo gwarancje najniższych cen w mieście. Możliwość negocjacji ceny przy dalszych kursach. Klienci regularnie podróżujący moją taksówką mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i rabaty. Dojazd do klienta w granicach miasta jest darmowy poza granicami ustalany indywidualnie.

Poza podstawowymi usługami związanymi z przewozem osób na terenie Sucha Beskidzka / Maków Podhalański i okolic, proponuję również:

1. Odbiór i dowóz pasażerów na dworce PKP i lotniska w Krakowie i Katowicach (kursy: Sucha Beskidzka / Maków Podhalański i oklice -Kraków Balice oraz Katowice Pyrzowice).

2. Obsługę imprez: wesela, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie (rozwożenie gości, nocne kursy z restauracji, pubów, wynajem samochodu z kierowcą eventy)

3. Przewozy do / z atrakcji - Energylandia i Dino Zatorland w Zatorze, Park Miniatur i Dinolandia w Inwałdzie, klub Energy 2000 w Przytkowicach - Galerie Handlowe

4. Drobne zakupy na telefon z dowozem do domu

5. Dostarczanie przesyłek kurierskich, ekspresowych, dokumentów   

6. Możliwość płatności bezgotówkowej

7. Pojazd posiada atestowane foteliki dla dzieci 

zadzwoń 575 205 235

                     

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaTaxi OKEY - gwarancja najniższych cen w mieście