Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 23 listopad 2020 20:54

Firma AutoBast - oferty pracy

Napisał

Firma AutoBast zatrudni kierowcę

Wymagania :

-Prawo jazdy kat.  B+C

Oczekiwania:

- doświadczenie

- dyspozycyjność

- komunikatywność

- umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy bądź wysłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Miejsce pracy: Maków Podhalański
 
AutoBast spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. 
ul. Wolności 69 A, 
34-220 Maków Podhalański
Telefon :+ 48 33 8757521

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaFirma AutoBast - oferty pracy