Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 28 listopad 2020 18:55

Wójt Zawoi informuje o dopłatach do pobytu dzieci w żłobku

Napisał

Wójt Gminy Zawoja informuje, że w związku z porozumieniem z Gminą Maków Podhalański istnieje możliwość zapisu dzieci do lat 3 z terenu Gminy Zawoja do nowo powstałego Gminnego Żłobka Baśniowy Zakątek w Białce.

Miesięczna opłata za pobyt dziecka w gminnym żłobku w Białce w wymiarze do 10 godzin dziennie wynosić będzie  900 zł. W związku z podjętą uchwałą przez Radę Gminy Zawoja  na zawarcie porozumienia  z Gminą Maków Podhalański, dopłata do pobytu jednego dziecka będzie wynosiła 400 złoty, a koszt pobytu dziecka w żłobku dla rodzica wyniesie 500 zł plus wyżywienie.

Kartę zgłoszenia dziecka do żłobka można odbierać w Biurze Obsługi Urzędu Miejskiego w Makowie Podhalańskim lub pobrać ze strony internetowej www.makow-podhalanski.pl

Wypełnioną kartę zgłoszenia można odesłać elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać bezpośrednio w Gminnym Zarządzie Placówek Oświatowych – budynek Urzędu Miejskiego pokój Nr 15a lub pokój Nr 25 do dnia 04 grudnia 2020r.

Po uruchomieniu placówki rekrutacja będzie prowadzona w żłobku.

Żłobek rozpocznie swoją działalność od dnia 04.01.2021r.

 

                                                                                                           Wójt Gminy

                                                                                                            Marcin Pająk

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaWójt Zawoi informuje o dopłatach do pobytu dzieci w żłobku