Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 22 styczeń 2018 13:58

Oferta pracy w firmie AutoBast

Firma AutoBast poszukuje pracowników na stanowisko elektryk lub do przyuczenia w w/w zawodzie


Miejsce pracy: Maków Podhalański, ul. Wolności 69a


Wymagania:


*Wykształcenie w zawodzie kierunkowe lub pokrewne

*mile widziane uprawnienia SEP

 

Oferujemy stałą pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji rynkowej, atrakcyjny system wynagrodzeń, bardzo dobre warunki pracy, możliwość awansu.


Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swojego CV  na adres :
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

 

artykuł sponsorowany

 

 

HomeOgłoszeniaOferta pracy w firmie AutoBast