Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 27 sierpień 2018 06:33

Oferta pracy: Kierowca

Firma "REDOX" zlokalizowana w Spytkowicach zatrudni kierowcę kat. C na transport lokalny oraz kat. C+E na transport międzynarodowy.

Wszelkie informacje pod numerem tel. 502217387.

 

Firma Redox położona jest w malowniczej miejscowości Spytkowice, przy głównej trasie prowadzącej do przejścia granicznego ze Słowacją w Chyżnem. Redox Sp.J. to hurtownia, sklep oraz usługi transportowe.

Swoją działalność Firma Redox rozpoczęła w 1992 roku jako hurtownia napoi i piwa. Pierwsze kroki stawiała mając do dyspozycji jeden niewielki magazyn i jeden samochód dostawczy. Przez kolejne lata firma poszerzała swoją ofertę asortymentową a co za tym idzie powiększała również swoją powierzchnie magazynową, zatrudniała nowych pracowników oraz poszerzała swoją flotę samochodową.

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaOferta pracy: Kierowca