Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 18 październik 2018 08:01

Na dniach Ziemi Suskiej zagrają gwiazdy dużego formatu!?

Mamy już wyremontowany zamek i nową kostkę przed pasażem - nie negujemy tych inwestycji, zaznaczamy jednak, że między innymi te inwestycje kosztowały nas zadłużenie miasta na poziomie 5 milionów złotych, które każdy z mieszkańców Suchej odczuje w podatkach.

 

Nasza strategia zakłada spłatę tego zadłużenia. Najważniejszymi inwestycjami nie będą inwestycje w chodniki, tylko w ułatwienia dla przedsiębiorców. Tworząc specjalne programy inwestycyjne dla potencjalnych przedsiębiorców, dokładnie tak jak dzieje się na przykład w  Kleszczowie, rozwiniemy w naszym mieście strefę ekonomiczną.


Każdy z nas widzi, że po godzinie 17:00 nasze miasto jest puste - CHCEMY TO ZMIENIĆ. CHCEMY BY ŻYŁO. Skoro w Zawoi może  zagrać Enej, to i w Suchej - mieście powiatowym możemy na daniach Ziemi Suskiej mieć gwiazdy wysokiego formatu. Wiemy że  Suszanie tego oczekują i my deklarujemy, że gdy wygramy SUCHA BESKIDZKA zacznie żyć. Postawimy również na turystykę - dziś nie wiemy kiedy zapora w Świnnej Porębie i teren wokół niej zostanie oficjalnie otwarty, ale na pewno się to stanie. Turyści odwiedzający nasze miasto muszą mieć propozycje noclegu, jak i spędzenia wolnego czasu. I tu chcielibyśmy przedstawić nasze pomysły, które prezentujemy między innymi na naszych planszach.


Chcemy również zainwestować w nasze bezpieczeństwo - w społeczników, którzy działają w obu Ochotniczych Strażach Pożarnych w naszym mieście - deklarujemy pomoc w pozyskaniu specjalistycznych samochodów pożarniczych, skupimy się także na propagowaniu idei harcerstwa i postaw patriotycznych wśród suskiej młodzieży. Zadbamy o czyste powietrze przez wdrożenie programów racjonalnego rozwoju i ochrony obszarów zielonych. 

Zwracam się tu przede wszystkim do studentów, którzy studiują w innych miejscowościach oraz do każdego mieszkańca naszego miasta: Podejmijcie słuszną decyzję podczas tegorocznych wyborów.  Apeluję również do wszystkich, którzy są zameldowani w Suchej, a mieszkają poza nią - przyjedźcie Państwo do naszego miasta, odwiedźcie swoje rodziny i przy tej okazji zagłosujcie 21 Października za pełnym rozwojem Suchej.

Drodzy Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej pamiętajcie, że najważniejszym aspektem w naszym życiu jest przyjaźń i wsparcie rodziny. Dziękuję swojej Rodzinie, wszystkim znajomym a przede wszystkim Wam mieszkańcy Suchej za pomoc, wsparcie i motywację dla mojej osoby w dążeniach do pełnego rozwoju Suchej Beskidzkiej.  

 

Jacek Stopa 
 
 
Sfinansowane ze środków KWW Nowe Oblicze Suchej
asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaNa dniach Ziemi Suskiej zagrają gwiazdy dużego formatu!?