Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 18 październik 2018 21:06

Dobro i Rozwój Gminy Zawoja

Kampania przedwyborcza dobiega końca. To trudny finisz i trudna decyzja. Musicie Państwo dokonać wyboru. To wspólna odpowiedzialność ale i przywilej, który pozwala urzeczywistnić oczekiwania. 

W Gminie Zawoja działam od 11 lat a od 8 jestem Sołtysem w Zawoi- Wełczy. Część z Was mnie zna ja Was uczymy się siebie w dalszym ciągu co było widać na naszych spotkaniach przedwyborczych. Był to czas dyskusji, wymiany poglądów pomysłów oraz wzajemnej ciekawości. To czas który pozwolił zaufać, że Razem możemy dokonać przełomu w sposobie pracy i spojrzeniu na Naszą Gminę. Reprezentuje grupę ludzi, którą połączyła wspólna sprawa. Jednocześnie zaznaczam, że z nikim w Gminie nie jestem związana zawodowo, rodzinnie, towarzysko. Moja transparentność oraz samodzielność jest niewątpliwą nowością i moim dodatkowym atutem. Ucieszył mnie fakt, że moje propozycje przekazane na spotkaniach  stały się natchnieniem dla konkurentów a pomysły wspólnym frontem np. profesjonalne miejsce dla camperów na Suchej Górze oraz w Wełczy. Uważam, że basen jest realny przy wsparciu prywatnego sektora z zaangażowaniem ekologicznych systemów podgrzewania wody, myślę jeszcze o kręgielni, tężni przy stworzonym w przyszłości deptaku. Program nasz jest realny na miarę budżetu  jakim dysponuje Gmina. Całość założeń programowych przedstawiłam Państwu na spotkaniach oraz rozesłałam do Waszych domów licząc na Waszą uwagę oraz przemyślenia. Z wielkim skupieniem wsłuchiwałam się w Wasze uwagi i sugestie.  A teraz Moi Państwo droga jaką obrałam, sprawy,które są dla Nas ważne to - Dobro i Rozwój Gminy Zawoja.

Ufam w Państwa dojrzałość polityczną a przede wszystkim w to, że pójdziecie do urn 21.10.2018 r. i zagłosujecie.


                                                       Z wyrazami szacunku     

                                                                           Jolanta Bojarowicz

Sfinasowane ze srodków Komitetu Wyborczego Wyborców Rozwój z Tradycją dla Gminy Zawoja

asdasdasdasdas
HomeOgłoszeniaDobro i Rozwój Gminy Zawoja