Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Futsal ALPS Liga Futsalu 2018/2019
Print
1 kolejka 24-11-2018 15:00 BLOK Ekipa 9 : 3 AKS
  24-11-2018 16:00 Granda 2 : 6 Gamba Furiosa
  24-11-2018 17:00 Black Shadows 4 : 5 Mucharz Team
  24-11-2018 18:00 Woodica 3 : 6 Beton 2
  24-11-2018 19:00 Błekitna Gwiazda - : - Golden Street

2. Kolejka 08-12-2018 15:00 BLOK Ekipa 4 : 4 Gamba Furiosa
  08-12-2018 16:00 Beton 2 - : - Błekitna Gwiazda
  08-12-2018 17:00 AKS 4 : 1 Mucharz Team
  08-12-2018 18:00 Granda 1 : 7 Woodica
  08-12-2018 19:00 Black Shadows 3 : 4 Golden Street

3. Kolejka 15-12-2018 15:00 Black Shadows 0 : 5 Beton 2
  15-12-2018 16:00 Gamba Furiosa 5 : 5 Woodica
  15-12-2018 17:00 BLOK Ekipa 11 : 3 Mucharz Team
  15-12-2018 18:00 AKS 3 : 2 Golden Street
  15-12-2018 19:00 Granda - : - Błekitna Gwiazda

4. Kolejka 22-12-2018 15:00 Black Shadows 6 : 1 Granda
  22-12-2018 16:00 BLOK Ekipa 5 : 6 Woodica
  22-12-2018 17:00 AKS 1 : 5 Beton 2
  22-12-2018 18:00 Mucharz Team 4 : 4 Golden Street
  22-12-2018 19:00 Gamba Furiosa - : - Błekitna Gwiazda

5. Kolejka 12-01-2019 15:00 BLOK Ekipa 10 : 4 Golden Street
  12-01-2019 16:00 Woodica - : - Błekitna Gwiazda
  12-01-2019 17:00 Gamba Furiosa 4 : 3 Black Shadows
  12-01-2019 18:00 Mucharz Team 4 : 8 Beton 2
  12-01-2019 19:00 Granda 3 : 4 AKS

6 kolejka 19-01-2019 15:00 Black Shadows 1 : 10 Woodica
  19-01-2019 16:00 BLOK Ekipa - : - Błekitna Gwiazda
  19-01-2019 17:00 Golden Street 6 : 8 Beton 2
  19-01-2019 18:00 AKS 2 : 4 Gamba Furiosa
  19-01-2019 19:00 Mucharz Team 4 : 3 Granda

7 kolejka 26-01-2019 00:00 Black Shadows - : - Błekitna Gwiazda
  26-01-2019 15:30 Granda 2 : 4 Golden Street
  26-01-2019 16:30 BLOK Ekipa 5 : 5 Beton 2
  26-01-2019 17:30 Woodica 3 : 4 AKS
  26-01-2019 18:30 Mucharz Team 5 : 11 Gamba Furiosa

8 kolejka 02-02-2019 00:00 AKS - : - Błekitna Gwiazda
  02-02-2019 15:00 Golden Street 8 : 8 Gamba Furiosa
  02-02-2019 16:00 BLOK Ekipa 9 : 2 Black Shadows
  02-02-2019 17:00 Beton 2 9 : 2 Granda
  02-02-2019 18:00 Woodica 2 : 5 Mucharz Team

9 kolejka 09-02-2019 00:00 Błekitna Gwiazda - : - Mucharz Team
  09-02-2019 15:00 Golden Street 4 : 5 Woodica
  09-02-2019 16:00 BLOK Ekipa 11 : 4 Granda
  09-02-2019 17:00 AKS 5 : 7 Black Shadows
  09-02-2019 18:00 Gamba Furiosa 0 : 5 Beton 2

Żółte kartki

Czerwone kartki

wyniki - i liga

20-10-2019 12:00
RKS Huwdu 2 : 1 AKS
20-10-2019 11:00
Los Asfaltos 7 : 2 Black Shadows
20-10-2019 10:00
Gamba Furiosa 3 : 9 Zawojski.pl
20-10-2019 09:00
Woodica 1 : 4 Beton 2
20-10-2019 08:00
Monter 4 : 2 Mucharz Team

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 Beton 2 8 22
2 Los Asfaltos 8 19
3 Zawojski.pl 8 17
4 RKS Huwdu 8 10
5 Gamba Furiosa 8 9
6 Monter 8 9
7 Woodica 8 9
8 Mucharz Team 8 8
9 Black Shadows 8 8
10 AKS 8 4

zapowiedŹ - i liga

27-10-2019 08:00
Beton 2 - Los Asfaltos
27-10-2019 09:00
AKS - Gamba Furiosa
27-10-2019 10:00
Black Shadows - Monter
27-10-2019 11:00
Mucharz Team - RKS Huwdu
27-10-2019 12:00
Zawojski.pl - Woodica

wyniki -ii liga

13-10-2019 13:00
Patosquad 0 : 5 Lachy
13-10-2019 12:00
Relax 2 : 5 Propan-Butan
13-10-2019 11:00
Bad Boys 16 : 1 Kanonierzy
06-10-2019 13:00
Lachy 6 : 3 Propan-Butan
06-10-2019 12:00
Patosquad 13 : 1 Kanonierzy

Tabela - Ii Liga

Team
Played Points
1 Bad Boys 6 12
2 Relax 6 12
3 Granda 6 11
4 Lachy 6 10
5 Propan-Butan 6 10
6 Patosquad 6 6
7 Kanonierzy 6 0

zapowiedŹ - ii liga

Gazetki Promocyjne

 

HomeSportALPSFutsal TerminarzFutsal ALPS Liga Futsalu 2018/2019