Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 26 październik 2018 13:52

ALPS. Orlikowa zapowiedź (28 października)

To będzie bardzo pasjonujący weekend w ALPS na obu frontach. Po prostu będzie się działo!

I liga:

 

Wczoraj w naszej redakcji pojawił się mały chochlik, a dokładnie wehikuł czasu. Wskoczyliśmy na chwilę do niego i siódma kolejka nas ominęła. Ale pora wrócić do rzeczywistości. A zatem… Zaczynamy, niedzielną kolejkę zacznie potyczka Gamby Furiosy, ale nie z Monterem, a z Kanonierami, którzy wciąż szukają okazji do zapunktowania. Lider zadania im nie ułatwi, gdyż na pewno podejdzie do meczu w pełni skoncentrowany, bo nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Relaxu (walczy o ligowy byt) i Montera, który marzy o miejscu na podium. Większych problemów z zainkasowaniem trzech punktów nie powinni mieć również Los Asfaltos, a i Zawojski.pl będzie faworytem swojej potyczki. Do przerwy na pewno będzie na prowadzeniu, a potem musi zachować więcej zimnej krwi niż w poprzednich spotkaniach. Najbardziej wyrównana powinna być konfrontacja ZZD z RKS Huwdu. Choć więcej atutów mają po swojej stronie juszczynianie.

II liga:

Iście pasjonujący finisz czeka nas w II lidze. Już na początek Beton2 zagra z The Blues. Zwycięzca będzie się cieszył z awansu. Suszanie nawet w razie porażki lub remisu mogą jeszcze nie być na straconej pozycji. Skawiczan interesuje tylko zwycięstwo, ale czy na pewno. Mateusz Matyja sam jeszcze kilka dni temu przyznał, że jego ekipa nie do końca marzy o awansie! Ten na pewno jest celem Black Shadows. Tyle, że przed nimi potyczka z Mucharz Team, który stał się ostatnio postrachem faworytów, choć sam wcześniej pogrzebał swoje szanse na awans. Niewykluczone, że zajdzie konieczność stworzenia małej tabeli, gdyż z czwartek pozycji zdecydowany atak mogą jeszcze przeprowadzić lachowiczanie. Tyle tylko, że ich los leży nie tylko w ich nogach. Granda z Gangiem Albanii reaktywacją zagrają już tylko o honor.

 

HomeSportALPSALPS. Orlikowa zapowiedź (28 października)